Skip to main content

Atatürk Posterleri Siyah Beyaz

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün yaşadığı zamanı nostaljik olarak canlandıran Atatürk posterleri siyah beyaz baskımız oldukça çok talep almaktadır. Tual kumaşın üstüne dijital baskı yöntemi kullanılarak hazırlanan bu posterler kaliteli dış çerçevesi içinde daha güzel görünmektedir. Atamıza saygı prensibimiz ışığında, tüm personelimiz ile zevkle çalıştığımız ve derin anlamını taşımasına gayret gösterdiğimiz Atatürk Posterleri siyah beyaz ürünlerimiz ülkemizin her yerine kargo ile gönderilebilmektedir.

Renkli baskısı da popüler olan ürünümüz, siyah-beyaz baskısı ile farklı özel günlerde kullanılmaktadır. 10 Kasım Atatürk’ün Anma günü kapsamında daha çok tercih edilen Atatürk posterleri siyah beyaz baskıdır. Bu posterlerin dik durması amacıyla çerçevenin arka kısmına özel parçalar yerleştirilmektedir.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramında, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Gününde, 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Etkinliklerinde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında, 19 Mayıs Gençlik Bayramında, 30 Ağustos Zafer Bayramında ve yerel kurtuluş günlerinde Atatürk posterleri siyah beyaz modelini kullanabilirsiniz. Okulların Atatürk köşelerine ve resmi dairelere göre çeşitli ölçülerde posterler üretebiliyoruz.

Atatürk Posterleri Siyah Beyaz Satış

Atatürk posterleri siyah beyaz satış işlemlerimizi hem web sitemiz aracılığıyla hem de işyerimizi ziyaret eden müşterilerimizi ağırlayarak gerçekleştiriyoruz. İnternet sitemizdeki online sipariş formundan taleplerinizi girebilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, detaylar ve ürün satışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

İşyerimize yakın iseniz sizleri bir çay içmeye ve ürünlerimizi incelemeye davet ediyoruz. Profesyonel ekibimizin çalışmalarını yakında görmek ve kurumsal kültürümüzle tanışmak için her zaman bekleriz. Atatürk posterleri siyah beyaz satış işlemini, eğer stoklarımızdaki model ve ölçülerden beğenirseniz aynı gün içinde, yeni tasarımlar ve renkler talebiniz olursa istediğiniz miktara göre uzlaştığımız süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Atatürk Posterleri Siyah Beyaz Çerçeveli

Müşterilerimiz poster taleplerinde en fazla Atatürk posterleri siyah beyaz çerçeveli modelimizi beğenmektedirler. İthal çerçeveye oturtarak ve gererek, dijital baskı yapılan kumaşın şık durması sağlanır. Çerçevesiz de satışımız mevcut olmakla birlikte, çerçeveli modellerimizi gören müşterilerimiz hiç tereddüt etmeden bu modelimizi tercih etmekte ve sipariş vermektedir.

Çerçeveli Atatürk portreleri tüm ebatlarda kaliteli olarak hazırlanmaktadır. Dönemin ruhuna uygun şekilde tasarlanan baskılar ile gören herkes o günleri yaşıyormuş gibi, hatırasının önünde saygıyla eğilecek. Çerçeveli Atatürk resimleri hem renkli hem de siyah beyaz hazırlanabilmektedir.

Atatürk Posterleri Siyah Beyaz Fiyatları

Firmamızı tercih eden müşterilerimiz bilirler ki fiyatlarımız piyasaya göre uygun düzeydedir. Web sitemizdeki katalogumuzda da görebileceğiniz gibi Atatürk posterleri siyah beyaz fiyatları da tüm ürünlerimiz gibi uygundur.

Uyguladığımız dönemsel kampanyalarımızdan haberdar olmak için e-mail bültenimize abone olmayı unutmayınız. Kurum ve kuruluşların birinci tercihi olmamızın yüklediği sorumluluk ile en iyi işleri ortaya koymaya çalışıyoruz. Büyük Atatürk posterlerini yüksek çözünürlükle basarak, en ince detayın bile gözden kaçmaması için ileri teknoloji kullanıyoruz.