Skip to main content

Damla Bayrak

Şirket veya firmaların çalıştıkları alanları tanıtmaları amacıyla giriştikleri reklam organizasyonlarında süsleme ve dikkat çekme amaçlı en fazla kullanılan bayrak türlerinden biri de damla bayraktır. Reklamlara ciddi bütçeler ayıran firmaların tercih ettiği dayanıklı ve etkili ürünlerden biri olan damla bayraklar açık havada yapılan tanıtımların en önemli araçlarından birisidir.

Çeşitli doğa koşullarına dayanıklı olması itibariyle açık havada, iş yerlerinin önünde, fuarlarda, açılışlarda, davetlerde veya bahçe toplantılarında amacına uygun olarak yerleştirilip, davetlilerin dikkatini çeken gösterişli damla bayrak tasarımları firmamız tarafından yapılmaktadır.

Dijital baskı esas alınarak oluşturulan tasarımlardan yola çıkarak ürettiğimiz tüm damla bayraklarda, müşteri portföyümüzde uygun bilgileri profesyonel şekilde yerleştirmekteyiz. Her iki tarafı da görülebilen kumaştan yapılan damla bayraklar, rüzgarın etkisi ile 360 derece yerinde dönebildiği için asla görüntüsünden bir şey kaybetmemektedir.

damla görsel baskı alanı ölçüleri
65 x 210cm 75 x 300cm 85 x 400cm

İş yerlerinin önünden geçen herkesin dikkatini çekecek şekilde dizayn edilen ve yerleştirilen damla bayraklar, uzun ömürleri sayesinde reklama ve tanıtıma ayrılan bütçenin tam karşılığını vermektedir. Bu yüzden damla bayrak talep eden müşterilerimizin hepsi bizi yakınlarına ve iş ortaklarına önermektedir.

Damla Bayrak Fiyatları

Açık alan tanıtım ve organizasyonlarının vazgeçilmez araçlarından biri olan damla bayrak fiyatları konusunda firmamız gereken tüm ekonomik kolaylıkları sağlamaktadır. Tasarım ve üretim konusunda profesyonel destek sağlarken, ödeme koşullarında da müşterimiz ile karşılıklı anlayış göstererek kolaylıklar sağlamaktayız.

Tanıtım için harcanan miktarların devasa boyutlara ulaştığı günlerde damla bayrak fiyatlarında firmamızda yapacağınız görüşmelerde en ekonomik sonuçlara ulaşacağınızın garantisini veriyoruz. Damla bayraklar kullanım kolaylığı ve dayanıklılığı dolayısıyla düşük bütçeli işletmelerin en yakın dostlarından biri olmaktadır.

Yıpranmayan, solmayan, müşterice her iki tarafı da kolaylıkla okunabilen damla bayraklar işyerlerinizin tabelası kadar değerli tanıtım mekanizmalarıdır. Markanızın, sloganınızın ve müşteriye hitabınızın tek bir zeminde birleşip daha güçlü hale gelmesini sağlayan, gösterişli bayraklardan olan damla bayraklar kolay monte edilebilmesi sayesinde çok rahat kullanılabilmektedir.

Altında sabit duran dubaları dışında toprağa ve kuma da sabitlenebilmesi açısından en kolay yerleşebilen ve sökülebilen bayraklardandır.

Damla Bayrak Ölçüsü

Damla Bayrak Ölçüleri

Fiberglass ve alüminyumdan yapılan direklere yerleştirilen damla bayrakların 65x210 cm ölçüsünde olanları hem iç mekan hem de dış mekanda kullanılabilen ebatlarıdır. 75 x300 cm ile 85x400 cm ölçülerinde olan damla bayraklar ise genelde açık havada yapılan reklam çalışmalarında kullanılmaktadır.

Damla Bayrak Şablon

Firmamıza başvurduğunuzda dijital baskı yöntemi ile çalışılan damla bayrak şablon tasarımlarımızı inceleyebilir, isterseniz hazır şablonlardan sipariş verebilir, isterseniz de yeni tasarımlar için talepte bulunabilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz tarafından daha önce çalışılan ve siz değerli müşterilerimize sunmak için kaydedilen ve katalog haline getirilen damla bayrak şablonlarımız, son dönemlerde müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen modern şablonlardır.

Firmamız şablon tasarımından üretime ve sizlere teslim sürecine dek sizinle birebir iletişim kurmakta, böylece olası riskleri en aza indirgemektedir.