Skip to main content

Atatürk Posterleri

Türkiye’de ilk ve tek olan sistemle kumaş üzerine yaptığımız büyük boyutlarda fotoğraf kalitesinde dijital baskımız ile hizmetinizdeyiz.

Destansı tarihimizin küllerinden yeni bir Türk destanı başlatan yüce önderimiz Atatürk posterleri ile ilgili çalışmalarımız sürmektedir. İstenen tüm ebatlarda Atatürk posteri üretimimiz yüksek kaliteden ödün vermeden yapılmaktadır.

Yağmur, rüzgar, güneş ışığı gibi tüm olumsuz hava koşullarına direnebilen Atatürk posterlerimiz, oldukça hafif ve iz yapmayacak şekilde katlanabilme özelliği ile göz kamaştırmaktadır. Özellikle dijital baskı fotoğraflarda katlama izinin olmaması gerektiği için o şekilde üretmekteyiz.

Herhangi bir ışıkla karşılaştığında yansıma yapmaması nedeniyle tamamen doğal bir görüntü vermektedir. Büyük önder Atatürk’ün fotoğrafını en net şekilde dijital baskı ile kumaş üzerine yaparak, şimdiye kadar edinilmiş en net görüntüleri sunmaktayız. 

Atatürk Posteri Fiyatları

İsteyen her kişinin ulaşabilmesi amacıyla Atatürk posteri fiyatları firmamız tarafından minimum seviyede tutulmaktadır. İster küçük ebatlarda ister devasa ebatlarda fark etmez, tüm Atatürk posteri ürünlerimizde piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlar firmamızda sizleri bekliyor.

Özellikle milli bayramlarımızda, resmi törenlerde, kamu dairelerinde, okul duvarlarında kullanılan Büyük Atatürk posteri, firmamız tarafından tarihimize verdiğimiz değerin ışığında büyük bir özenle üretilmekte olup, her kesime ulaşabilsin diye uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

İnternet sitemiz üzerinden sipariş formu doldurabilir, telefon veya e-mail aracılığıyla fiyatlarımızı isteyebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönüş yapılacaktır.

Atatürk Posteri Çerçeveli

En orijinal görüntülerin yapıldığı dijital baskımızla Atatürk posteri çerçeveli bir şekilde teslim edilebilmektedir. Kenar kısımlarına takviye kolon yapılarak demir halka monte edilerek, kullanıma hazır bir şekilde müşteri memnuniyetine sunulmaktadır.

Dayanıklı ve solmaz görüntüsü ile uzun yıllar baş köşenizi süsleyecek olan Atatürk posterleri, en kısa zamanda üretilip teslim edilmektedir. Tüm ekonomik çözümleri firmamızla işbirliği yaparak edinebilirsiniz. Kampanyalarımızdan haberdar olmak için e-mail ile bülten talep edebilir, müşteriye özel cazip indirimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Büyük Atatürk Posteri

Şanlı tarihimizin en büyük liderlerinden biri olan atamızın Büyük Atatürk posteri kamu kurum ve kuruluşlarına, yüksek binada çalışan şirketlere, sivil toplum kuruluşlarına, vakıflara ve derneklere, istenildiği takdirde çok sayıdaki taleplerde ihale yolu ile üretim yapılabilmektedir.

Büyük Atatürk posteri raşel kumaş veya saten kumaş kullanılarak yapılmaktadır. Etrafından açılma olmaması için biye ile dikilmekte ve sağlam görünüme kavuşturulmaktadır.

Türk Standartları Enstitüsünün belirlemiş olduğu kalite standartlarından ödün vermeden yapılan üretimlerimiz, profesyonel ekiplerimiz tarafından denetlenmekte ve kontrolü sağlanıp müşteriye teslim edilmektedir.