Skip to main content

Olta Bayrak Model ve Çeşitleri

Firmamız tarafından sunduğumuz kaliteli ürünlerden biri de olta bayraktır. Şirketlerinin reklamı ve tanıtımı için ciddi meblağlar harcayan yöneticiler, olta bayrak gibi ekonomik ve önemli bir tanıtım aracını da kullanmayı tercih etmektedirler. Tanıtıma bütçe ayırırken özellikle bayrak tercihi kısmında dayanıklı ürünler almayı tercih eden müşterilerin en önemli tercihleri arasında olta bayraklar yer almaktadır.

İç mekanlar için de dış mekanlar için de gönül rahatlığıyla tercih edilebilen olta bayraklar, kendi gövdesinde 360 derece hareket edebilen ve gösteriş için herhangi bir doğa olayına gereksinim duymayan bayraklardır. KOBİ’ler ve şirketlerin tanıtım organizasyonlarında özellikle bahçe gibi açık alanlarda bir gövde üzerine sabitlenen, kendi halinde dururken her iki yanı da görünebilen bayrak çeşidi olması itibariyle oldukça kullanışlıdır.

olta bayrak görsel baskı alanı ölçüleri
65 x 210cm 75 x 300cm 85 x 400cm

Olta Bayrak Ölçüleri

Türk Standartları Enstitüsünün belirlemiş olduğu kalite standartlarına uygun olarak üretilen olta bayrağı ölçüleri müşterinin isteğinde göre değişkenlik gösterebilmektedir. Büyük firmaların veya küçük işletmelerin önünden geçerken bir duba üzerinde asılı duran ve her iki tarafı da görünen bayrakları müşteriler henüz işyerinin içine girmeden fark etmekte ve işletmenin kurumsal havası müşteri dışarıdayken hissedilebilmektedir.

Olta bayrak kategorisi içinde Vertikal Bayrak, Japon Bayrak, Yelken BayrakPlaj Bayrak ve Damla Bayrak da bulunmaktadır. Talebe göre bu saydığımız tüm bayrak çeşitlerini üretebilmekteyiz. İhale yolu ile alımlarda yine TSE’nin ihale şartnamesine uygun bir şekilde, kurumsal olarak ihale sürecinizde destek olmaktayız. Ürünlerimizi istenen sürede yüksek kalitede, kontrolden geçirilmiş bir şekilde teslim edilmektedir.

Olta Bayrağı Fiyatları

Sadece şirketlerin değil anlaştıkları reklam firmalarının da açık hava organizasyonlarında en çok tercih ettiği ürünlerden biri olan olta bayrağı fiyatları firmamızı tercih eden müşterilerimizin memnun kaldığı konulardan biridir. Piyasada bulunan en uygun fiyatları gönül rahatlığıyla sunabiliyoruz. Kaliteli ve hızlı üretimimiz sayesinde planlarınızdan geri kalmıyorsunuz.

Olta bayrağı fiyatları firmamız tarafından takip edilmekte ve müşterilerimize en uygun fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Toplu alımlarda pazarlama birimimizle görüşüp en düşük fiyatları bulabilirsiniz. Bizim için nitelikli üretim yapmanın yanı sıra müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmanın da ayrı bir önemi vardır. Çeşitli kampanyalarımızı inceleyerek, belirli dönemlerde aktif hale getirdiğimiz indirimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Olta Bayrak Satışı

Olta Bayrak Nasıl Kurulur

Tanıtım ve reklam amaçlı en çok düşünülen ve tercih edilen bayrak türlerinden biri olan olta bayrak nasıl kurulur bahsedelim. Fiberglas veya alüminyumdan üretilen olta bayrakların direkleri, içi su dolu dubasına veya direkt olarak toprağa dikilir ve bu şekilde sabit kalır. Bir ağırlığa sabitlenmesinin sebebi herhangi bir rüzgar veya doğa olayında yerinden sökülmemesidir. Direğinde asılı duran olta bayrak genelde sabitleneceği yere çevrilerek yerleştirilmektedir. Bu şekilde kilitli kalmakta ve rüzgar ile yerinden çıkması engellenmektedir.

Olta bayrakların ve çeşitlerinin montajı sırasında zorlandığınız yerlerde teknik destek sağlamaktayız. Firmamız memnuniyetinizi ön planda tutarak referans çalışmalarında destek olmanızı sağlamaktadır. Son derece ciddiyetle ve ekip ruhu ile yaptığımız üretimlerimiz, atölye safhasından pazarlama ve müşteri ilişkileri birimine kadar bir bütün halinde gerçekleşmektedir.

Olta Bayrak Kullanım Alanları

Olta bayraklar en fazla firmaların işyerlerinde veya üretim alanlarında, bina önlerinde kullanılmaktadır. Sabit bir reklam aracı olarak uzun süre kullanılabilir. Olta bayrak kullanım alanları denince; tanıtım fuarlarında, deniz kıyısında yapılan etkinlikler veya toplantılarda, diğer açık alanlardaki organizasyonlarda rahatlıkla kullanılabilir. Alt tarafında sabitleyici görevi üstlenen dubası ile veya direkt olarak toprağa veya çime geçirilerek kullanılabilir. Esnek direkleri sayesinde 360 derece dönebilmesi, çeşitli hava koşullarında yıkılmadan kullanılmasını sağlamaktadır.

Olta bayraklar bina dışında olduğu kadar bina içinde de kullanılabilir. Geniş iç hacmi bulunan toplantı salonları, kongre sarayları ve bina içindeki faaliyet alanlarında olta bayraklar çeşitli köşelere ve kenarlara yerleştirilerek göz alıcı ve dikkat çekici şekilde kullanılabilmektedir. Ayrıca mağazaların veya satış ofislerinin önünde de oldukça amaca hizmet edecek şekilde yerleştirilmekte ve uzun süre kullanılmaktadır. Müşterilerinizi iş yerinize çekecek şekilde dizayn edilen, ürün ve firma bilgilerinizi üzerinde taşıyan en kapsamlı ve kullanışlı reklam araçlarından biri olarak olta bayrak kullanım alanları çok geniştir.