Skip to main content

Tekne Yat Bayrakları

Seyahat amaçlı veya ticari amaçlı kullanılan deniz taşıtlarından olan yatların ve teknelerin kimliklerini belli eden tekne yat bayrakları bulundurmaları zorunlu duruma getirilmiştir. Haberlerde genelde “Malezya bandıralı gemi”, “Fransa bandıralı yat” şeklinde yer aldığında, bandıra kelimesi geminin hangi ülkeye ait tekne yat bayraklarını çektiğini ifade etmektedir.

Firmamız tekne yat bayrakları üretiminde de sektöründe lider kuruluşlardan birisidir. Teknelerinize ve yatlarınıza çekeceğiniz bayrakların üretimini rüzgarlı hava koşullarına dayanıklı şekilde imal etmekteyiz. Tuzlu suya ve neme son derece dirençli olarak ürettiğimiz tekne yat bayrakları, siz değerli müşterilerimizin talebine göre boyut ve renk olarak değişebilmektedir.

Yabancı Tekne Yat Bayrakları

Firmamız tarafından yabancı tekne yat bayrakları da üretilmektedir. Kullanılış amacına göre yabancı bir ülkeye ait gemi, tekne ve yata göre yabancı ülkenin milli bayrağı, istenilen ölçülerde üretilmekte ve teslim edilmektedir. Kendi milli bayrağımız olan Türk Bayrağı’nın tekne ve yatlarda kullanılan türünü de ürün skalamızda bulabilirsiniz.

Teknenin veya yatın bir derneğe, şirkete veya kuruluşa bağlı olduğu durumlarda müşterilerimiz kendi özel bayraklarını da, kullanmak üzere talep edebilmektedir. Birden fazla tekneye veya yata aynı bayrağı çekip yapılan ülke karasularındaki seyahatlerde bu tür bayraklar kullanılmaktadır. Ancak yabancı ülkelerin karasularına geçiş yapma durumu söz konusu olduğunda Türk Bayrağını çekme ve bu şekilde seyahate devam etme zorunluluğu vardır.

Tekneler bağlı oldukları ülkenin bayrağını çekerler ve yabancı devletlerin karasularında o ülke için “bayrak devleti” ifadesi kullanılır. Tabi ki yabancı ülke karasularına girildiğinde bulunulan ülkenin temayüllerine uymak adına sancağa o ülkenin bayrağını çekmek de saygı ifadesidir.

Tekne Yat Bayrakları

Tekne Yat Bayrakları Ölçüleri

Firmamız müşterilerimizin isteklerine göre tekne yat bayrakları ölçülerine gerekli özeni göstermektedir. Teknenin veya yatın büyüklüğüne göre tekne yat bayrağı ölçüleri de farklılık gösterir. Müşterilerimizin istediği her türlü ölçüye uygun olarak yaptığımız üretimler noksansız olmaktadır. En kaliteli kumaşları kullanarak imal ettiğimiz yabancı devlet bayrakları ve milli bayrağımız kullandığınız yerde dikkat çekecektir.

Tekne Yat Bayrakları Fiyatları

Her ürünümüzde olduğu gibi tekne yat bayrakları fiyatlarında da en cazip ödeme imkanlarımızı, dilerseniz web sitemizden, dilerseniz de bizzat firmamıza gelerek öğrenebilirsiniz. Atölyemizi gezerek, profesyonel ekibimizden aldığınız bilgiler ışığında siparişinizi ve teslim tarihinizi oluşturabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi yabancı ülke karasularında seyrederken hem kendi milli bayrağımızı, hem bulunulan ülkenin milli bayrağını hem de teknenin veya yatın içinde bulunan yolcuların milliyetlerini simgeleyen bayrağı asma zorunluluğunuz vardır. Uzun yolculuklarda birden çok ülkenin karasularına girilecekse o ülkelerin hepsinin canlı ve dinamik görünen milli bayraklarını asmak daha iyi olacaktır.

Bu yüzden en kaliteli ürünlere sahip olmak için doğru yerdesiniz. Sektördeki yıllanmış tecrübemizle tanışarak mutlu bir alışveriş yapmanın keyfine varmak için sizleri misafir etmekten onur duyarız.