Skip to main content

Yabancı Ülke Bayrakları

Firmamız yabancı ülke bayrakları siparişlerini de almaktadır. Büyükelçilikler, konsolosluklar, çok uluslu şirketler veya diğer kurum ve kuruluşların yabancı ülke bayrakları siparişlerine yaptığımız kaliteli tasarımlarlar yardımcı oluyoruz. Hızlı ve kaliteli üretimlerimizle istediğiniz sürede istediğiniz ülkenin bayrağını teslim ediyoruz.

Büyüyen dünya, değişen sınırlar ve küreselleşen ilişkile dolayısıyla hemen her ülkede diğer tüm ülkelerin temsilcilikleri bulunmakta, bu durum tüm yabancı ülkelerin bayraklarının bulundurulmasına neden olmaktadır. Diplomatik ilişkilerin aynı ciddiyetle sürebilmesi için ilişki yürütülen ülkeye verilen önemin parçalarından biri de o ülkenin bayrağıdır. Bu yüzden aynı ciddiyetle ülkemizin yabancı ülkeler ile ilişkilerine destek vermek amacı ile üretimimizi hassas olarak gerçekleştirmekteyiz.

Ülke Bayrakları İmalatı

Alpaka, Raşel ve saten kumaşlardan yaptığımız ülke bayrakları imalatı, yurt içindeki firmaların uluslararası ticaretlerinde veya Avrupa Birliği projeleri kapsamında ağırladığı yabancı uyruklu misafirlerin ziyaretinde kullanılmaktadır. Özen vererek titizlikle gerçekleştirdiğimiz imalatlarımız ülke bayraklarına verilen önemin göstergesidir.

Kristal parlak saten kumaş kullanılarak yapılan üretimler çift katlı şekilde basılmaktadır. Tüm ülkelerin bayrakları portföyümüzde mevcut olup istenilen süre içerisinde baskısı yapılabilmektedir. Kaliteli kumaş kullanarak yaptığımız üretimlerimizden memnun kalacaksınız.

Siparişlerinizi en hızlı şekilde hazırlayıp teslim etme garantisi veriyoruz.

Yabancı Ülke Bayrakları Ölçüleri

Firmamız tarafından üretilen yabancı ülke bayrakları ölçüleri iç mekanlar için 15x22,5 cm ebatlarında olmaktadır. Bu ölçüler yabancı ülke masa bayrağı için kullanılmaktadır ve oldukça kaliteli üretimlerdir. Yine iç mekan tasarımı olarak üretilen bir başka yabancı ülke bayrağı ölçüsü makam bayrağı ölçüsüdür ki; o da 100x150 cm ebatlarında olmaktadır. Bu bayraklar diplomatik ilişkilerde yabancı ülkeden gelen misafirin konuşması sırasında arkasında duran bayraktır.

Yabancı Ülke Bayrak İmalat

Dış mekanlarda kullanılacak yabancı ülke bayrakları ölçüleri ise70 x 150 cm, 100 x 150 cm ve 150 x 225 cm boyutlarındadır. Dış mekan bayrakları yine raşel veya alpaka kumaştan üretilmekte, kenarları çift dikiş olmakta, bayrağın uç kısımlarında kopçaları bulunmaktadır.

Yabancı Ülke Bayrakları Fiyat

Firmamızın diğer ürünlerde sağladığı kolaylıkları, yabancı ülke bayrakları fiyatında da sağladığından emin olabilirsiniz. Yabancı ülkelerin bayrakları için verdiğimiz fiyatlar piyasadaki en uygun fiyatlardır. Bu fiyatları öğrenebilmek için ve siparişlerinizin miktarını girebilmek için internet sitemizdeki sipariş formunu doldurabilir veya direkt olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ofisimizi ziyaret edip avantajlı kampanyalarımızı ve sağladığımız indirimleri bire bir öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilcimizle yapacağınız her türlü görüşme karşılık saygı ve dürüstlük esasına bağlı kalarak gerçekleşmektedir.