Skip to main content

Takdim Bayrakları

Özellikle futbol maçlarını takip edenler, başlangıç seremonisi sırasında takım kaptanlarının birbirlerine sundukları takdim bayraklarını görmektedirler. Buna benzer olarak vakıf ve derneklerin düzenledikleri yardım organizasyonlarında da karşımıza çıkan takdim bayrakları, kurum ve kuruluşların kendi reklamlarını yaptıkları bayraklardır. Kuruluş yöneticilerinin birbirlerine hatıra amaçlı verdikleri takdim bayrakları, tanıtımlarının da birer parçasıdır.

Bir gruba ve kuruluşa aidiyetle bağlı olmanın maneviyatını sunan takdim bayrakları armağan edildiği ve sunulduğu kişilere farklı bir duygu sunmaktadır. Çift taraflı olarak baskılanan ve dik durması amacıyla sert karton ile desteklenen takdim bayraklarının kenar tarafları ise sıcak kesim yöntemi ile yapıştırılmaktadır. Etrafına püsküller dikilen takdim bayraklarının asılabilmesi için üst kısmına ip de geçirilmektedir.

Saçaklı Bayrak İmalatı

Firmamız saçaklı bayrak imalatında da öncü kuruluşlardandır. Parlak saten kumaştan yapılan saçaklı bayraklar, kenarlardan saçaklanarak üst taraftan ipli bir şekilde müşterilere teslim edilmektedir. Her iki yüzüne de fotoğraf kalitesinde dijital baskı yapılmaktadır. Özel olarak ilaçlanmış kumaştan imal edilmesinin amacı solmaması ve akmamasıdır. Çift katlı bir şekilde içinde telalar bulunan saçaklı bayrakların kenarlarında 5 cm püskül yer almaktadır. Özel kutulu bir şekilde teslim edilen saçaklı bayraklar müşteri memnuniyeti gözetilerek paketlenmektedir.

Saçaklı bayraklar tanıtım amaçlı kullanıldıkları için bazen promosyon olarak da dağıtılabilmektedir. Firmaların tanıtımı için benzersiz nitelikte olan saçaklı bayraklar, reklam yapmak isteyen tüm şirket veya resmi kuruluşların öncelikli tercihleri arasında olmaktadır. Saçaklı bayrak üretiminde uygun fiyatlar sunan firmamız yetkilileri ile görüşüp, istediğiniz ölçüleri ve bilgileri verip kaliteli ürünlerimizi, yine istediğiniz zaman aralığında teslim alabilrisiniz.

Takdim Bayrağı Ölçüleri

Ölçü olarak belirli standartları bulunmamasına rağmen çok da büyük ebatlarda olmayan takdim bayrakları, kolayca takdim edilebilecek boyutlarda olmaktadır. En yaygın talep edilen ve kullanılan boyutları 15x22,5 cm, 20x30 cm, 25x35 cm ölçülerinde olan boyutlarıdır.

Firmamız tarafından tüm bu ölçülerde üretimler yapılmakta, ayrıca talep edilen ölçüler konusunda da yardımcı olunmaktadır. Türk Standartları Enstitüsünün belirlemiş olduğu kalite standartlarına göre yapılan imalatlar, müşteri memnuniyeti gözetilerek teslim edilmektedir.

Üçgen şeklinde olan takdim bayraklarının en çok tercih edilen boyutları 12x16 cm, 15x22 cm, 30x45 cm ölçülerinde olanlardır. Beşgen şeklinde olanların ölçüleri ise 12x18 cm, 16x24 cm ve 20x30 cm boyutlarında olanlardır.

Firmamızın internet sitesinde takdim bayrağı çeşitlerimizi görebilir, farklı kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde takdim bayrağını üretmemiz için bizimle görüşebilir, ipli veya direkli şekilde teslim seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.