Skip to main content

Roll up Banner

Alüminyum profillerden imal edilen çok sağlam yapısı ile tercih edilen Quick Banner reklamlarınızı barındıran görsel tutucu olarak bilinmektedir. Daha çok iç mekan kullanımına uygun olması sebebiyle müşteriler tarafından çokça tercih edilmektedir. Bir zemin üzerine baskılanmış reklamınız, iki tarafı üstten ve alttan olacak şekilde gerginleştirilmek suretiyle kullanılır.

Bu gerginleştirme aparatlarının arasına farklı reklam Quick Banner tercihlerinizi yerleştirebilirsiniz. Çok uzun süreli kullanımı sayesinde reklama ayrılan bütçenin yerine ulaşmasını sağlar. Katlanabilmesi ve taşıma çantası olması nedeniyle, bir mekandan diğerine kolay bir şekilde taşınabilir.

Roll up banner ölçüleri
80 x 200cm 90 x 200cm 100 x 200cm

HP Latex baskı makinelerimizde üretilen Quick Banner baskıları, Avrupa vinil üzerine baskı yapılarak imal edilmektedir. Özellikle fuar, seminer ve tanıtım organizasyonlarınızda kullanım için bire birdir. Alışveriş merkezlerinde, fuar alanlarında, organizasyon ve etkinliklerde, branding olarak, mağazalarda ürün tanıtımında ve promosyon standlarında kullanılmak için tasarlanır.

Quick Banner Fiyatları

En fazla kullanılan ölçüleri 80x200 cm, 100x200 cm, 140x200 cm ve 2002x200 cm olan Quick Banner fiyatları da ölçülerine göre aynı oranda artmaktadır. Firmamız tarafından piyasa araştırması yapan tüm müşterilerimize en uygun fiyatları vermekteyiz. Uygun kampanyalarımız ve cazip indirimlerimizle Quick Banner tercihlerinizi bekliyoruz.

Roll Up Banner Fiyat

Roll Up Banner Fiyatları

Dünyada reklam ve tanıtım yapan firmaların en fazla tercih ettiği Roll Up Banner fiyatlarında da iddialıyız. Görsel sunum, tanıtım ve reklam ürünü olarak verdiğimiz hizmetlerin arasında olan Roll Up Banner baskı ürünleri, yer kaplamadığı ve üretimi hızlı olduğu çokça tercih edilmektedir.

HP Latex baskı kalitesi ile üretilen Roll Up Banner baskı ürünleri taşıma çantası vasıtasıyla kolayca taşınabilmekte ve nakli kolay olmaktadır. Alüminyumdan üretilmesi, banner tutucu olarak çok tercih edilmesine neden olmaktadır; çünkü oldukça hafiftir.

Mekanizması sağlam olduğu sürece, eski tanıtım banner ürününüzü çıkarıp yerine yenisini takabilirsiniz. En çok tercih edilen Roll Up Banner ölçüleri, 60x180 cm, 85x200 cm, 80x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm ebatlarıdır.

Örümcek Stand Kurulumu

Görsel olarak birçok içeriği barındırabilen ve üretiminde kullanılan materyalin alüminyum olması sebebiyle örümcek stand kurulumu portatif yapısı nedeniyle oldukça basittir. Yerli üretim olması nedeniyle sürekli yedek parçasını bulabileceğiniz, fotoğraf kalitesinde baskılar içeren örümcek standlar, zehirli hiçbir madde içermez. Dijital baskıların üzerine yapılan mat kaplamanın sebebi koruyucu olması ve ışık yansımalarını engellemesidir.

Örümcek Stand Fiyatları

Oval, düz ve corner olarak üretilen örümcek stand fiyatları firmamızda piyasanın en altındaki rakamlardadır. Firmamızın internet sitesindeki sipariş formunu doldurabilir ve cazip tekliflerimizi öğrenebilirsini. Ayrıca sağlayacağımız indirimleri de yüz yüze görüşebilir ve kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Örümcek standlardaki görüntünün en net şekilde sağlanabilmesi amacıyla kullanılan yedek parçalar PVC, spot lamba, asma aparatı ve mıknatıstır. Tüm bu ürünleri yerli üretim olduğu için kolayca bulabilir, örümcek standlarınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz.