Skip to main content

Plaj Bayrağı

Piyasada dış alanlarda yapılan tanıtım, açılış, fuar, showroom ve diğer organizasyonların değişmez araçlarından biri olan plaj bayrak, gösterişli yapısı nedeniyle büyük, orta ve küçük ölçekli tüm şirketler ve firmalar tarafından tercih edilmektedir. Bu tür organizasyonlara katılanların gözünü alamadığı plaj bayrak tasarımları, firmamızın profesyonel ekipleri tarafından, son teknoloji programları kullanılarak oluşturulmaktadır.

Müşterilerin taleplerine fazlasıyla karşılık veren çalışmalarımız sayesinde bizlere gönül rahatlığıyla referans olabilirsiniz. Esnek yapısı nedeniyle rüzgarda istediği gibi yön alabilen ancak; yön değiştirme özelliği 360 derece olduğu için hiçbir zaman görünümü ve okunma kolaylığı zorlaşmayan plaj bayrak modelleri, iç mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir.

plaj bayrak görsel baskı alanı ölçüleri
65 x 210cm 75 x 300cm 85 x 400cm

Plaj Bayrağı Kurulumu

Dijital baskı kullanılarak yapılan tasarımlar, alüminyum veya fiberglas malzeme kullanımı dolayısıyla plaj bayrağı kurulumu oldukça basittir. Sizlere kurulum konusunda da destek veren firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Sabit duran su dubasının içine oturtulan plaj bayrağı yine aynı şekilde sökülebilmektedir. Özel amaçlı ve kısa süreli yapılan tanıtım organizasyonlarının ardından sökülmesi ve taşınması çok kolay olan plaj bayrakları, kendine ait dubasına, toprağa, çimene veya kuma monte edilebilmektedir. Üstelik söktüğünüz zaman kolay bir şekilde deponuza yatırabilir, yerden de tasarruf edebilirsiniz.

Plaj bayrağının plajda, kumda, açık yeşil alanlarda, toprak üzerinde veya diğer alternatif alanlarda rahat ve esnek kullanımı nedeniyle çokça tercih edilmesi dayanıklı yapısından ve ekonomik değerinden de kaynaklanmaktadır.

Bursa Plaj Bayrağı

Plaj Bayrağı Fiyatları

Tanıtım gösterilerinde, fuarlarda, açılışlarda ve diğer büyük-küçük tüm organizasyonlarda amacına uygun hizmet eden plaj bayrağı fiyatları da bütçenize uygundur. Özellikle firmamızdan alacağınız fiyatlar ile önceden oluşturduğunu reklam ve tanıtım bütçenizi aşmadan, gönül rahatlığıyla en ekonomik tanıtımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamız piyasanın en uygun fiyatlarını sizlere sunmakta, üretimde istediğiniz tüm tasarımları oluşturmakta ve ödeme yollarında kolaylık sağlamaktadır. Bu nedenle yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde müşterilerin övgüsünü almamızın gururunuz taşımaktayız. Müşterilerimiz bizimle çalıştıktan sonra başka bir firma arayışı içine girmemekte, hem ekonomik hem de çalışma kolaylığı açısından tanıdıklarına bizleri gönül rahatlığıyla önerebilmektedir.

İstediğiniz tüm tasarımları sınır tanımaksızın, Türk Standartları Enstitüsünün belirlemiş olduğu kalite standartlarına uygun olarak üretmekteyiz. Ön görüşmeden tasarıma, tasarımdan imalata, imalattan kontrol aşamasına ve nihayetinde sizlere teslim sürecine kadar tüm departmanlarda toplam kalite anlayışı ile çalışmaktayız.

Plaj Bayrağı Ölçüleri

Tanıtımların herhangi bir problem yaşanmadan tamamlanmasına yardımcı olan plaj bayrağı ölçüleri müşterimizin talebine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Dış mekanla birlikte iç mekanda da kullanılacaksa talepler farklı olmakta, sadece dış mekanlardaki tanıtım ve reklam hedefi için ise talep daha farklı olmaktadır.

Hem iç mekan hem de dış mekanda kullanılabilecek plaj bayrağı ölçüleri genelde 65 cm en x 210 cm boy, 75 cm en x 300 cm boy ve 85 cm en x 400 cm boy şeklinde istenmektedir. Üretimimizde hızlı bir şekilde tek tip veya çoklu siparişlerinize destek olmak bizim için en önemli hedefler arasındadır. Müşteri memnuniyetini ilk sipariş aşamasından teslimata kadar ve hatta teslimattan sonraki referans aşamasına kadar önemsiyoruz.

Piyasada yelken bayrak olarak da bilinen plaj barağı, tüm işletmelerin tanınma hedeflerine uygun bir üründür. Firmamız bu ve diğer ürünlerde tüm ihale şartnamelerine uygun çalışmalar gerçekleştirmekte, satın alma ve teslim alma süreçlerini profesyonel bir şekilde yürütmektedir. Şirketlerin ihaleye çıkmalarıyla birlikte teklif verme, şartname ve sözleşme imzalama, gerekli şartları yerine getirme ve teslimatı yapma gibi tüm resmi süreçlerinde deneyimli kadromuz ile desteğimizi sunmaktayız.