Skip to main content

Gönder Bayrak

Gönder bayrak günümüzde birçok kurum, kuruluş ve binada temsili olarak bulunan ve ilgi çeken bayrak türleri arasında yer almaktadır. Dış mekan bayrakları arasında kullanımı en yaygın olan türlerden biri olan gönder bayrak, firmaların, şirketlerin veya holdinglerin tanıtıcı üniteleri arasındadır.

Belirli uzunluktaki bir direk üzerine çekilen ve kuruluşların tüzel kişiliklerini yansıtan bu bayrakların canlı ve dayanıklı olması çok önemlidir. Dış mekanda kullanıldığı için çeşitli olumsuz hava olaylarından sararmaması ve zarar görmemesine öncelik vermek gerekir.

Gönder Bayrak Kullanım Alanları - Özgüvenal Bayrak

Türk Bayrağı da gönder bayrak şeklinde kullanılabilmektedir. Uluslar arası kuruluşlar binalarının önüne Türk Bayrağı ile birlikte kendi şirketlerinin merkezi olan ülkeye ait bayrağı da çekebilmektedir. Bunların yanına da kendi kurumsal kültürlerine ait bayrakları gönder bayrak olarak eklenebilmektedir.

Bazı binaların önünde gördüğünüz birden çok bayrağın anlamı bundan gelmektedir. Faaliyet gösterilen ülkenin resmi bayrağı, şirketin bağlı olduğu ulusa ait gönder bayrak ve firmanın tüzel kişiliğini yansıtan, onun adeta bir kimliği gibi olan kurumsal bayrak hep birlikte yer alabilmektedir.

Gönder bayrak kullanım alanları arasında en yaygın olanları; resmi kurumlara ait binalar (okullar, yurtlar, müdürlükler, bakanlıklar vb.), Atatürk büstü olan ve belirli bir amaca hizmet eden binalar, belirli bir kurumsal kimliği olan benzin istasyonları, ulusal ve uluslar arası seminerler, toplantılar ve birliktelikler, bir şehre veya tarihi mekana ait geniş meydanlar.

Kaliteli Gönder Bayrak Üretimi

Kaliteli gönder bayrak üretimi yıllardır elde ettiği deneyim ile ÖZGÜVENAL garantisi altında sunulmaktadır. TSE standartlarında üretilen bu bayrakların uzun süre dayanıklı olarak hizmet verdiği görülmektedir.

Henüz üretim aşamasında kalitesinden ödün verilmeyen, dayanıklı kumaşlardan imal edilen gönder bayraklar farkını hissettirmektedir. Raşel ve saten kumaştan üretildiği görülen bu bayrak türleri, dış mekan hava şartlarına karşı dirençli olmaktadır.

Dayanıklı olduğu için temizlenerek uzun süre kullanılabilmektedir. Yıkama sıcaklığı ve devri firmamız tarafından açıklanmaktadır. Uzunluğu ne olursa olsun tüm bayrak direklerinde rahatlıkla kullanılabilen gönder bayraklar, yırtılma, yıpranma, solma, sararma gibi olumsuz durumlara maruz kalmazlar. Ancak gevşek bağlandığı takdirde rüzgarın da etkisiyle bulunduğu direkten kopma riskini de unutmamak gerekir.

Dijital baskı ile oldukça kaliteli şekilde üretilen gönder bayraklar, istenen ölçülerde olabilmektedir. Firmalara özel standartlar söz konusu ise tasarımcılarımız ile görüşmeniz yeterli olacaktır. Teknolojik tasarım ve üretim yapan firmamız, istediğiniz adette gönder bayrağı çok kısa sürede imal ederek teslim etmektedir.

Üstelik uzun yıllar kullanacağınız gönder bayraklar ile kendi kurumsal kimliğinizi en kaliteli şekilde yansıtmanıza da yardımcı oluyoruz. Hem temsil hem de reklam niteliğini aynı anda barındıran gönder bayraklarımız ile başarılı bir çalışma hayatı geçirmenize katkı sağlıyoruz.

Kaliteli Gönder Bayrak Üretimi - Özgüvenal Bayrak

Uygun Fiyatlı Gönder Bayraklar

Bayraklar bir ülke veya kurum fark etmeksizin, aidiyet duygusunu en iyi yansıtan sembollerden biridir. Markalaşmanın en büyük yardımcılarından biri olmasının yanı sıra temsiliyeti de en iyi sağlayan araçlar arasındadır. Firmaların reklam stratejilerinde sıklıkla yer verdiği bayraklar, kalitesi ile akıllarda kalmakta ve kurumsal kültürü en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Günümüzde gönder bayrak ihtiyacı olduğunda kaliteli ve uygun fiyatlı olanlar tercih edilmektedir. Profesyonel çalışma hayatına en uygun nitelikte bayrak üretimi yapan ÖZGÜVENAL BAYRAK ile kurumsal kültürünüzü en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Gönder bayrak direkleri konusunda da yardımcı olmaktayız.

En yaygın kullanılan ölçülerde profesyonel üretim mekanizmamız ile en kısa sürede çok kaliteli gönder bayraklara sahip olabilirsiniz. Bölgemizin en deneyimli ve köklü firmalarından biri olarak en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz.

Uygun Fiyatlı Gönder Bayraklar - Özgüvenal Bayrak