Gönder Bayrak

Şehitlerimizin kanlarıyla al renge bürünmüş, ay ve yıldızı bağrına işlemiş aziz Türk Bayrağımızın en şanlı şekilde dalgalanmasını sağlayan Gönder Bayrak, baş tacımız olarak en değerli varlığımızdır. Tarihimizin bize verdiği o destansı gururla yaptığımız üretimler içinde olan, toplam kalite anlayışımızdan ödün vermeden ürettiğimiz gönder bayraklarımız, ülkemizin her yerinde durmadan dalgalanmaktadır.

Bayrak çeşitlerimiz içinde resmi ve özel kurum-kuruluşların, şirketlerin, holdinglerin, sivil toplum örgütlerinin, esnaf birliklerinin, derneklerin, vakıfların, belediyelerin, uluslararası işbirliği örgütlerinin ve diğer tüm kuruluşların logolarını içeren gönder bayrak da çok tercih edilen dayanıklı ürünlerimizden biridir.

Türk bayrağımızın yanında hastanelerin, okulların, özel şirketlerin ve sivil toplum kuruluşlarının logolarını içeren, onların marka kimliklerini yansıtan, uzun direkler üzerinde dalgalanan gönder bayrak modellerimiz firmamız tarafından kaliteli baskı yöntemi ve türlü tasarımları ile tedarik edilmektedir.

Gönder Bayrağı Ölçüleri

Dayanıklı olması ve yıpranmaması gereken bayraklar içinde olan gönder bayrak ölçülerinden bahsetmek gerekirse, en çok tercih edilen ve standartlara uyan ölçüler;

3 m direk üzerinde 70 x 105 cm ile 80 x 120 cm ölçülerindeki gönder bayrak,

5 m direk üzerinde 100 x 150 cm ölçüsündeki gönder bayrak,

7 m direk üzerinde 150 x 225 cm ile 200x300 cm ölçülerindeki gönder bayrak,

10 m direk üzerinde 300 x 450 cm ölçüsündeki gönder bayraktır.

Genellikle Türk Bayrağının yanında bulunduğu için uyum sağlaması amacıyla bayrağımızın ölçülerine uygun ölçüler tercih edilmektedir. Birbirlerinin yanında yer alan birden fazla gönder bayrağın yerleştirilmesi hususunda dikkat edilmesi gereken en önemli şey, rüzgarla birlikte dalgalandıklarında birbirlerine temas etmemeleridir; çünkü temas yıpranmayı hızlandırmakta, ömürlerini azaltmaktadır.

Raşel ve Güneşlik saten kumaşlardan üretilerek yıpranmaya, solmaya ve yırtılmaya karşı maksimum direnç sağlanmaya çalışılır. Bunun için saten kumaş üretilirken çift katlı olması, aynı zamanda çift baskı yöntemi ile imal edilmesi gerekir. Güneş, yağmur ve rüzgardan etkilenme derecesini asgariye indirmek için çift dikiş ile dikilmesi en uygunudur. 

Türk Gönder Bayrağı Satış

Gönder Bayrak Fiyatları

Resmi ya da özel kuruluşların binalarının önünde yer alan gönder bayrak fiyatları firmamız bünyesinde oldukça uygundur. İletişime geçip fiyat tekliflerimizi isteyebilir, uygun kampanyalarımızdan ve indirimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Resmi kurumların ihale süreçlerine destek sağlamak amacı ile Türk Standartları Enstitüsünün belirlemiş olduğu şartnameler ile ilgili olarak alanında deneyimli kadromuz ile her zaman yardımcı olmaya hazırız. Gönder bayrakların şanlı Türk Bayrağımızla birlikte gökyüzünde dalgalanması ve işletmenizin havasına uyum sağlaması için en kaliteli üretimleri sizler için gerçekleştirmekteyiz.

Sektöründe en iddialı üretimleri yapan ve en uygun fiyatları sunan firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesini temel almaktadır. Kişiye özel çözümlerimiz, kaliteden taviz vermeyen ve müşteri memnuniyetini göz ardı etmeyen pazarlama koşullarımızla, ekonomik, hızlı ve kaliteli ürünlerimizle her zaman yanınızdayız. Yıllardır edindiğimiz tecrübe ile sizlerin memnuniyeti sayesinde hızla büyümeye devam ediyoruz. Vizyonumuz sektörün bir numaralı firması olabilmek, misyonumuz ise müşterilerimizin maksimum memnuniyetidir.

Gönder Bayrak Direği Fiyatları

Gönder bayraklar kadar önemli olan ve bayrakların sağlıklı bir şekilde düşmeden dalgalanmasını sağlayan önemli bir ürün olan gönder bayrak direği fiyatlarında da piyasadaki en uygun fiyatları bulabileceğiniz firmamız, satın alma sürecinde gerekli kolaylıkları sağlamaktadır. Sağlam materyalden yapılıp binalarınızı önüne dikilen gönder bayrak direkleri konusunda çeşitli taleplerinize göre, direğin kalınlığı ve uzunluğu ile ilgili siparişlerinizi iletebilirsiniz.

Gönder bayrak direkleri paslanmaz metallerden yapılarak uzun ömürlü olmakta, görüntüleri gönder bayraklarla uyumlu olmaktadır. Firmamız tarafından oluşturulan kampanyalarımızdan faydalanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak ve Flama İmalatı

Web Tasarım: Akademi Grafik

İletişim Bilgileri


Buttim İş Merkezi B/1 Blok - No:122 Osmangazi/Bursa

Mobil: 0555 458 1969