Skip to main content

Sopalı Bayrak

Çocukluğumuzun unutamadığımız bayrak modelleri arasında olan sopalı bayrak, Cumhuriyet Bayramlarında, 23 Nisanlarda ve diğer merasimlerde hem sınıf süslemelerinde kullandığımız hem de seremoni geçişlerinde ellerimizde zevkle salladığımız bayraktır. Günümüzde hala geçerliliğini koruyan ve en fazla talep edilen bayrak modellerimizin arasında yer alan sopalı bayraklar, yine bayram ve törenlerde kullanılmaktadır.

Çeşitli ölçülerde olan sopalı bayraklar taşınması kolay olsun diye daha çok plastik sopalı olarak üretilmektedir. Özellikle spor müsabakalarında ve milli maçlarda tüm taraftar grubunun ellerinde görmeye alışık olduğumuz bu bayraklar, çeşitli koreografilerde muhteşem bir görüntü vermektedir. Sahnelenen gösterilerde herkesin hayranlıkla baktığı bu bayrak modelimizi çabucak yıpranmasını önlemek amacıyla en kaliteli kumaşlardan üretmekteyiz.

Miting Bayrağı

Seçim dönemlerinde en fazla rastlanan görüntülerden biri olan miting bayrakları, hem seçim çalışmalarında hem de siyasi partilerin yaptıkları mitinglerde ve yürüyüşlerde hiç kimsenin elinden düşmez. Sevinç ve büyük bir hevesle sallanan bayraklar, bir düşünceye taraftar olmanın verdiği heyecanla gururla dalgalanır. Geniş kitlelerin ellerinde sallanan parti bayrakları veya Türk Bayrağı alandaki herkesi aynı duygu etrafından birleştirir.

Sendikaların veya Sivil Toplum Örgütlerinin yaptıkları yürüyüş veya geniş katılımlı basın toplantılarında kalabalık insan grubunun ellerinde umutla taşınan ve hep birlikte sallanan miting bayrağı modellerimizi inceleyip, arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Özel bir gün kutlanacak veya farklı bir durum için kullanılacaksa özgün tasarımlarımızı da talep edebilirsiniz. Sizlerin kendi çalışması varsa getirebilir ve profesyonel ekibimizin de yardımı ile birlikte ortaya güzel bir ürün çıkarabiliriz.

Sopalı Bayraklar Kutu

Sopalı Sallama Bayrağı

Açık alanlardaki toplantılarda ve organizasyonlarda, heyecan içinde taşınan sopalı sallama bayrağı, kitlelerin coşku içinde kalmasını sağlamaktadır. Aynı hedef etrafında birleşen grupların aynı duygularla salladıkları ve konuşmacıları da aynı şekilde heyecanlandıran sopalı sallama bayrakları firmamız tarafından seri bir şekilde üretilmektedir.

Tüm bayrak modellerimizde olduğu gibi hem Türk Bayrağımızı hem de yabancı devlet bayraklarını da sopalı modeller şeklinde üretip teslim ediyoruz. Bazı ülkelerle dayanışma içinde olduğumuzu gösteren yürüyüşlerde bayrağımız ile birlikte sallanan bayraklar en kaliteli şekilde imal edilmektedir.

Sopalı Flamalar

Sadece bayrak olarak değil özel kuruluş veya şirketlerin flamaları da firmamızca üretilmekte ve teslim edilmektedir. Özel logolu firma bayrakları ve flamaları, okul flamaları veya STK flamaları çeşitli etkinlikler için üretilmekte ve kullanılmaktadır. Dış mekanlarda çeşitli amaçlar için kullanılması amacıyla oldukça dayanıklı üretilen sopalı flamalar, gösterişli, dikkat çekici ve görselliği zengin olmaktadır.