Yelken Bayrak Esnek & Dayanıklı

Firmamız tarafından üretilen, özellikle dış mekân çalışmalarında ve tanıtımlarında tercih edilen yelken bayrak, esnek ve dayanıklı yapısı ile güven vermektedir. Dışarıdaki yağmur, kar, rüzgar gibi tabiat olaylarına dayanıklı olması itibariyle uzun yıllar kullanabilen ürünlerden biridir. Yolda yürüyen potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmek amacıyla özenle hazırlanan yelken bayraklar, tek tipte üretildiği gibi aynı müşteri için birden fazla görsellikte de üretilebilmektedir.

Talep ettiğiniz yelken bayrağın üzerinde yer almasını istediğiniz firma bilgilerini, amblemleri, logoları veya sloganları belirtmeniz yeterli. Sizden bilgileri alan tasarım ve üretim departmanımız hızlı bir şekilde talebinizi yerine getirmektedir. Firmamız ile başlayacağınız ön görüşmelerde profesyonel kurumsal kimliğimizle tanışacaksınız ve memnun ayrılacaksınız.

yelken bayrak görsel baskı alanı ölçüleri
65 x 210cm 75 x 300cm 85 x 400cm

Dış mekanlarda olduğu kadar iç mekanlarda da kullanılabilen yelken bayraklar, kurumsal kimliğinizi ve marka değerinizi en iyi şekilde temsil eden tanıtım ve reklam araçlarından biridir. Geçici reklam türlerinden ziyade kalıcı olması, dayanıklı olması ve dikkat çekici olması itibariyle, ayırdığınız reklam bütçenizin karşılığını tam anlamıyla almaktasınız.

Yelken Bayrak Ölçüleri

Dış alanlarda uzun süre sabit kalan yelken bayrak ölçüleri incelendiğinde en fazla talep edilen ebatlar; 65x210 cm, 75x300 cm ve 85x400 cm olan boyutlarıdır. Uzun olmasının sebebi dışarıda kullanılması ve tavan sınırlaması olmamasıdır. Rüzgarla birlikte 360 derece hareket etme esnekliğine sahip olduğu için marka isminiz, logonuz veya sloganınız sürekli müşterilerin gözü önünde olmaktadır. Takılma, sökülme, yıpranma veya solma gibi problemleri olmadığı için sabitlediğiniz yerde yıllarca reklamınızı yapabilmektedir.

İstediğiniz ölçülerde ürettiğimiz yelken bayrakları özel montaj ayağına, kuma, toprağa veya çimenlere monte edebilirsiniz. Montaj kısmında teknik servisimizden yardım alabilir, yelken bayrağınızı yıllarca dayanıklı ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Boyu uzun, eni boyundan dar olan yeken bayraklar, kaldırdığınızda fazla yer kaplamamaktadır. Tüm yelken bayraklarınızı küçük bir bölgede muhafaza edebilmektesiniz.

Yelken Bayrak Ölçüsü

Yelken Bayrak Fiyatları

Fuarlarda veya showroomlarda da en çok tercih edilen bayraklardan olan yelken bayrak fiyatları konusunda en cazip miktarları ve ödeme kolaylıklarını sizlere sunmaktayız. Açılışlarınızda ve sonraki ticari döneminizde sürekli olarak yol kenarında, geçenlerin dikkatini çekecek şekilde monte edilebilen yelken bayraklar, bu özelliği nedeniyle çok tercih edilen dış mekan ürünlerimiz arasındadır.

Sektörde plaj bayrağı olarak bilinen yelken bayraklar firmamız tarafından en üst kalitede üretilmekte ve hizmete sunulmaktadır. Teslimattan önce kalite standartlarına uygunluğu firmamız uzmanlarınca kontrol edilmekte ve öyle teslim edilmektedir. Sizlere sunduğumuz kampanyalar ve indirimlerden faydalanabilmek için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli.

Temizliği de bakımı da kolay olan yelken bayrakların dijital baskı yöntemiyle üretilmiş olması solmasını ve yıpranmasını engellemektedir.

Yelken Bayrak İmalatı

Fiberglas malzeme veya alüminyum malzemeden üretilebilen yelken bayraklar dayanıklı olduğu kadar hafif ve taşınması kolay ürünlerdir. Yer değişikliği istendiğinde çekilerek kolay bir şekilde kaydırılabilir. Yere sabitlendiği dubalar aynı standartlarda olduğundan yelken bayrakları birbirleri arasında sadece bayrakları sökerek, dubalara dokunmadan yer değiştirebilirsiniz.

Dijital sublimasyon baskı yöntemi ile üretildiği için bayrak kumaşının her iki yanı da görülebilecek kadar şeffaf özellik taşımaktadır. Bayrak bölgesine verdiğiniz tüm reklamlar ve tanıtımlar amacına hizmet etmektedir. Alt kısmını değiştirerek istediğiniz zaman iç mekana da uyarlayabilirsiniz. Raşel kumaş kullanılarak yapılan üretim sayesinde her iki yanı da göründüğü için müşterilerinizi okuması ve dikkatlerini çekmesi açısından son derece uygundur.

Dış mekanların vazgeçilmez bayrak tercihleri arasında yer alan yelken bayrak siparişini, firmamıza iletişim bölümünden ulaşarak oluşturabilirsiniz. Sektörde yıllardır verdiği hizmetler ile güvenilir firmalar arasına ismini yazdırmış olan firmamız sizlere bir telefon kadar yakın.

Yelken Bayrak Kullanım Alanları

Firmamızın en çok talep edilen ürünlerinden biri olan yelken bayrakların kullanım alanları oldukça yaygındır. Adından da anlaşılacağı gibi ekseriyetle açık alanlarda kullanımı yaygındır. İşyerlerinin ön taraflarında ilgi çekmek amacıyla kullanılarak, müşteri ve ziyaretçilere görsel şölen sunmaktadır. Kitap, tarım, teknoloji veya tekstil fuarlarında, açık alanlarda veya üzeri branda ile örtülü geniş alanlarda yayılarak kullanılan yelken bayraklar, hem firmayı temsil etmesi hem de dikkat çekerek akıllarda kalması nedeniyle çok işe yaramaktadır.

Profesyonel tasarımcılar tarafından dizayn edildiğinde, görsel hafızalarda yer edinen, daha sonra görüldüğünde ise pekişerek firmanın ismiyle anılan yelken bayrak modelleri, reklam aracı olarak maksimum fayda sağlamaktadır. Stant kuran şirketlerde, büyük petrol istasyonlarında, ana cadde üzerindeki KOBİ veya diğer esnafların dükkânlarının önünde taraflı tarafsız herkesin takdirini toplayarak, verilen emeğin ve harcanan paranın karşılığını ziyadesiyle teslim etmektedir.

Bütün büyük markaların vazgeçilmez bayrak ürünlerinden biri olan yelken bayrak kullanım alanları, taşınmasının kolay olması nedeniyle portatif olabilir. Firmaların girişinde, toplantı mekanlarında, plajlarda ve kumsallarda rahatlıkla kullanılabilir.

Bayrak ve Flama İmalatı

Web Tasarım: Akademi Grafik

İletişim Bilgileri


Buttim İş Merkezi B/1 Blok - No:122 Osmangazi/Bursa

Mobil: 0555 458 1969