Skip to main content

Masa Bayrağı

Masa başı işlerde çalışan kişilerin hem makamlarını temsilen hem de bulundukları işyerinin sembolü olarak masa bayrağı bulundurmaları gelenek haline gelmiştir. Masa üstünde diğer aksesuarlar ile birlikte şık duran masa bayrağı, masa sahibine ayrı bir statü sağlamaktadır. Sağ veya sol köşeye yerleştirilen masa bayrakları genelde biri Türk Bayrağı diğeri ise kurum, kuruluş, dernek veya vakıf bayrağı olmak üzere genelde çift şekilde yerleştirilir. Ancak isteğe göre üçlü ve dörtlü olarak yerleştirmeler de mevcuttur. Özellikle bulunulan ülke ve şirketin uluslararası bağlantıları da varsa bağlı bulunulan global kuruluşun (örneğin AB veya NATO gibi) da masa bayrağı yer alabilir.

masa bayrak ölçüleri / T masa bayrağı ölçüleri
15 x 22,5cm 15 x 22,5cm 8,5 x 25cm

Ülke bayrağının yanına personeli olunan şirketin, amirlik veya memurluk yapılan kurumun, başkanlık yapılan derneğin veya vakıfın simgesi olarak küçük masa bayrağı koymak, masada oturan kişinin makamını temsil etmesi açısından da önemlidir. Misafirlerin ve ziyaretçilerin ilk dikkatini çeken şey masanın köşesinde duran masa bayrağı olmaktadır.

Simge olmasının yanı sıra şirketlerin veya firmaların reklam objesi olarak da önemli bir yere sahip olan masa bayrağı, çeşitli şekillerde üretilebilmektedir. Özellikle ebatları itibariyle oldukça portatif bir yapıya sahip olan masa bayrakları, olası yer değişikliklerinde masa sahibine zorluk çıkarmadan taşınabilmesi suretiyle de çok tercih edilir.

Masa Bayrağı Ölçüsü

Masa bayrağı ölçüsü olarak en fazla tercih edilen ebatlar 15x22,5 cm ile 8,5x25 cm ebatlarında olan bayraklardır. Yerleştirildiğinde masanın her iki yanında oturan kişilerin yüzünü kapatmayacak büyüklükte tasarlanan masa bayrakları, saten ve polyester kumaşlardan üretilmektedir. Zemini bu kumaşlardan olan masa bayraklarında fon olarak ise temsil edilen yerin arması, logosu veya diğer simgeleri yer alır.

Ölçülerin genelde aynı standartta olması, masanın çok kalabalık görünmemesi açısından faydalıdır. Masa bayrağı dışında diğer aksesuarların da ayrı yerleri olduğundan en ideal ölçüler 15x22,5 cm ile 8,5x25 cm ebatlarıdır.

Masa Bayrağı Baskı

Ofislerin ve makam odalarının büyüklüğüne göre yerleştirilen, vazgeçilmez mobilyalar niteliğindeki masaların üzerindeki kalem, sumen, ajanda ve takvim gibi masaüstü eşyaların yanında dikey olarak direk üzerinde duran masa bayrağı baskı çeşitleri, müşterilerin isteğine göre farklılık arz etmektedir.

Empirme baskı, serigraf veya dijital baskı yöntemleriyle, zemin renginin üzerine fon olarak işlenen sembollerin ne olacağı, hazırlanan kurum veya kuruluşun amblemine göre değişmektedir. Genelde her kuruluş tarafından istenen ilk masa bayrağı Türk masa bayrağıdır. Buna ek olarak özel firma masa bayrakları ve yabancı ülkelerin masa bayrakları da tercih edilmektedir.

Bakanlıkların, genel müdürlüklerin, holdinglerin, şirketlerin, vakıfların, derneklerin, sivil toplum örgütlerinin, meslek örgütlerinin, esnaf odalarının, birliklerin ve diğer tüm kuruluşların logoları, masa bayraklarına kalite standartlarına göre baskı olarak işlenir.

 
 
 

Paslanmayan krom metalinden imal edilen masa bayrak direği, polyester veya saten kumaştan yapılan bayrağın kendisinin asılı durduğu şık direktir. Bulunulan masayı renklendiren masa bayrağı tekli, ikili, üçlü veya dörtlü şekilde yerleştirilebilmektedir.

Yüksek kalitede çeşitli modellerde üretilen masa bayrakları, krom direklerde oldukça gösterişli durmaktadır. Zamanla paslanmaması adına özel olarak üretilen masa bayrak direkleri, ilk günkü kalitesini ve görüntüsünü korumaktadır. Firmamız hem krom bayrak direği hem de masa bayrağı üretimini gerçekleştirmektedir. Arzu ettiğiniz tüm modellerde üretim yapılabilmektedir.

Satın alma prosedürlerini görüşürken istediğiniz özel şartları da belirtebilirsiniz. İstediğiniz zaman aralığında istediğiniz miktarı üretip teslim etme misyonuyla çalışmaktayız. Türk Standartları Enstitüsünün belirlemiş olduğu kalite skalasından ödün vermeden, yüksek kalitede ürettiğimiz kullanıcı dostu ürünlerimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Masa Bayrak Satış

Masa Bayrağı Siparişi

Resmi veya özel sektörde fark etmeksizin tüm masa bayrağı siparişi taleplerinize en hızlı şekilde cevap veriyoruz. Web sitemizden veya direkt olarak işyerimizden verdiğiniz siparişlerinizi, özel isteklerinizi de göz önünde bulundurarak tasarlıyor ve hemen ardından üretim birimimize gönderiyoruz. Söz verdiğimiz ve anlaştığımız süre içerisinde imalatımızı tamamlayıp teslimat sürecini de seri şekilde planlayıp ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz.

Garantili bir şekilde karşılık verdiğimiz masa bayrağı siparişlerinizde, kullanılacak kumaşın cinsi ve baskı türünü bildirmeniz yeterlidir. İşinin ehli personelimiz taleplerinizi son detayına kadar dinleyecek ve değerlendirecektir. Ürünümüz hazırlandıktan sonra masalarınızı en güzel şekilde süsleyecek ve misafirlerinizin gözünü kamaştıracaktır. Onların nasıl etkilendiğini hemen fark edeceksiniz.

Masa bayrağı modellerimiz arasında yer alan Türk bayrağıdevlet birimleri bayrakları ve özel firma bayraklarından istediklerinizi belirtebilirsiniz. Ürün arşivimizde yer alan resmi bayrakları seçebilir, yeni siparişlerinizi yeni tasarımlara göre verebilirsiniz.

Masa bayrağı siparişi verirken lütfen masa bayrağı tekli, masa bayrağı ikili, masa bayrağı üçlü ve masa bayrağı dörtlü setlerimizden hangisini istediğinizi belirtiniz. Metal direği ile birlikte hazır şekilde teslim edilen masa bayraklarımız, bulunduğu yeri yıllarca temsil edecektir.

İnternet sitemizdeki online sipariş formundan masa bayrağı siparişinizi girebilir ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişlerin teslimi, ödeme türleri, taksit imkanları, kampanyalar ve indirimler hakkında aklınıza takılan her türlü soruyu cevaplandırıyoruz.