Skip to main content

Kırlangıç Bayrak

Günümüzde en çok kullanılan bayrak modellerinden birisi de kırlangıç bayraktır. Toplantılarda, davetlerde, kuruluşların veya özel teşebbüslerin seminerlerinde, panellerde veya şirketlerin binalarında bulunan kırlangıç bayrak, kullanım amacına göre birçok yere asılabilmektedir.

Genellikle reklam ve gösterim amaçlı kullanılan kırlangıç bayraklar, parlak saten kumaştan yapılır ve binaların iç dekorasyonunda kullanılır. Çeşitli fuarlar, etkinlikler, açılışlar, kongreler ve seminerlerde, duvarları, kürsüyü, sahneyi veya masaları süslemek amacıyla, davet sahibi organizasyonun ve toplantının amacının yansıtıldığı bayraklar olarak mesaj niteliği de taşımaktadır. Tüm davetlilerin nerede bulunduklarını açıklayan en güzel semboldür.

Diğer tüm bayrak üretimlerinde olduğu gibi kırlangıç bayrak üretiminde de sektördeki haklı yerimizi, bünyemizdeki tüm personelimizle birlikte ekip ruhunda çalışmamıza ve kaliteden ödün vermememize borçluyuz.

kırlangıç bayrağı ölçüleri
50 x 150cm 60 x 180cm 70 x 200cm 100 x 300cm

Kırlangıç Bayrak Fiyat 

Firmamız tarafından üretilen her model bayrakta olduğu gibi kırlangıç bayrak fiyatlarında da en uygun fiyatları sunmaktayız. Talebe göre en uygun ve hızlı üretimi sunarken kalite standartlarından asla taviz vermiyoruz. Türk Standartları Enstitüsü tarafından belirlenen ihale şartnamelerine uygun olarak yapılan üretimler, eksiksiz olarak belirtilen süre içerisinde teslim edilmektedir.

Kurum ve kuruluşların satın alma komisyonlarının düzenlediği ihale şartlarına uygun teklifler sunarak,  yine aynı kuruluşların muayene ve teslim alma komisyonlarının talepleri ve beklentilerine uygun bir şekilde ihale sürecini tamamlıyor, ürünlerimizi teslim ediyoruz.

Kırlangıç bayrak fiyat araştırmasında en uygun teklifleri bizden alacağınızın, kalite standartlarından taviz vermeden imalatı tamamlayacağımızın ve üretimleri eksiksiz teslim edeceğimizin garantisini veriyoruz. 

Kırlangıç Bayrak Ölçüleri

Çeşitli etkinliklerde veya şirketlerin toplantı salonlarında kullanılan kırlangıç bayrak ölçüleri standart ölçüler değildir. Kullanılacağı yerin yerden yüksekliği, genişliği, boyutu, kırlangıç bayrak ölçülerini belirleyen en önemli etkenlerdir. Geniş bir duvara, yerden bir hayli yüksek bir balkona veya toplantı salonlarında tavandan tabana kadar konulması durumuna göre çeşitli genişliklerde ve yüksekliklerde imal edilebilmektedir.

Standarda yakın tek bir ölçüden bahsetmek mümkündür, o da kürsülere asılan kırlangıç bayrakladır. Kürsüler genelde birbirine yakın ölçülere sahip olduğu için, buralara asılacak kırlangıç bayrakların ölçüleri de genelde standart olmaktadır.

Sektörde en fazla sipariş alınan kırlangıç bayrak ölçüleri genelde boyu enine göre 4 kat uzun olan kırlangıç bayraklar olmaktadır. En çok talep edilen kırlangıç bayrak ölçüleri ise; 50x150 cm, 50x200 cm, 70x150 cm, 70x200 cm, 100x300 cm ile 100x400 cm ölçülerinde olan kırlangıç bayraklardır.

Bu ölçülerden hariç olmak üzere, Türk Bayrağının da kırlangıç modeli bulunmaktadır. Kırlangıç kesim Türk bayrağının ölçüleri ise kanunla sabittir ve boyu eninin 4 katı olmak zorundadır. Bu orana göre en fazla talep edilen kırlangıç Türk bayrağı ölçüleri ise; 50x200 cm, 75x300 cm, 100x400 cm, 150x600 cm, 200x800 cm, 250x1000 cm, 300x1200 cm ve 400x1600 cm ölçüleridir. 

Kırlangıç  Bayrak Vektörel

Kırlangıç Bayrak Tasarımı

En fazla karşılaşılan, aşağıya doğru sarkan ve alttaki ucu üçgenin üst köşesi şeklinde olan bayrak kırlangıç bayrak tasarımıdır. Ancak bu üçgen kesimin yanı sıra, düz kesim kırlangıç bayrak ile adını aldığı kırlangıcın kuyruğunu andıran bayrak modelleri de bulunmaktadır. Kristal saten kumaşa yapılan dijital baskı ile oldukça göz kamaştıran bir görünümü olan kırlangıç bayrakların, reklam dünyasında ve tanıtım fragmanlarında vazgeçilmez semboller olarak kullanıldığı görülmektedir.

Tasarım olarak bir bayraktan daha çok bir flama görünümünde olan kırlangıç bayraklar, iç mekan süslemeleri için kullanılabildiği gibi dış mekan süslemeleri için de kullanılabilmektedir. Parlak satenden yapılan bu bayraklar organizasyonların vazgeçilmez aksesuarları olarak yerini almaktadır.

Siparişlere göre tasarımlar ücretsiz olarak yapılmakta olup, talep eden kurum veya kuruluşun özel talepleri de firmamız tarafından değerlendirilmektedir.

Kırlangıç  Bayrak Vektörel

Toplantı, seminer, panel, sempozyum, açılış ve tanıtım gibi organizasyonlarda en çok kullanılan süsleme araçlarından biri olan kırlangıç bayrak vektörel modeli, düz dikdörtgen ve kama modelleri ile birlikte en çok sipariş aldığımız ürünlerimizin arasında yer almaktadır.

Kullanılacak mekana göre, masalara, kürsüye, sahneye, duvarlara veya daha farklı platformlara asılabilen kırlangıç bayrak vektörel modellerimize web sitemizdeki online katalogumuzdan göz atabilirsiniz. Özgün tasarımlar için elinizdeki örneğin dijital formatını gönderebilir ve profesyonel tasarımcılarımız ile fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. En iyi kırlangıç bayrak vektörel tasarımına ulaşmak için saatler boyunca çalışan ekibimiz orijinal tasarımları sizlere sunacaktır.

Bugüne dek çalıştığımız yüzlerce firma ürünlerimizden son derece memnun kalmış ve bizlere referans olmaktan kaçınmamışlardır. Tüm bayrak modellerimiz gibi kırlangıç bayrak vektörel modelimizi de istediğiniz sayıda sipariş verebilir ve istediğiniz zaman dilimi içerisinde teslim alabilirsiniz. Türkiye’nin her yanına kargo ile ürün gönderimi yapmaktayız.

Kaliteli ürünlerimize en uygun fiyatlarla sahip olmak ve firmanızın tanıtım aracı olarak uzun süre kullanmak için web sitemizdeki iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.