Skip to main content

Eski Türk Devletleri Bayrakları

Bağımsızlığına düşkün Türklerin tarihte her daim devleti olduğunu, yıkılan veya dağılan devletlerin yerine hızlıca yeni yurtlar edindiklerini ve orayı anavatan yaptıklarını, tarihin diğer tüm aktörleri takdirle karşılamıştır. Vatansız ve bayraksız yapamayan Türklerin her dönemde farklı tasarımlar içeren gösterişli bayrakları olmuştur. Bu yüzden eski Türk Devletleri bayrakları incelendiğinde mutlaka bir anlam taşıdıkları görülür.

Firmamız yüce ve şanlı Türk Bayrağı üretiminde gösterdiği itinayı eski Türk Devletleri bayraklarında da göstermektedir. Kaliteli ve bayrağa yakışan kumaşları kullanarak mazimizi canlandırmak, tarihimizi hatırlamak ve hatırlatmak, firmamızın gururla yaptığı işlerin başında gelmektedir. Bu yüzden hem tasarım aşamasında hatasız şekilde hem de baskı ve imalat aşamasında eksiksiz şekilde ürünlerimizi ortaya çıkarıyoruz.

Eski Türk Devletleri Bayrak Seti

Tarihimizde Türkiye Cumhuriyeti’nden önce kurulan ve tüm dünyaca kahramanlıklarıyla bilinen 16 eski Türk Devleti vardır. Bu devletlerin 16’lı eski Türk Devletleri bayrak setini, belediyelere, valiliklere, isteyen sivil toplum kuruluşlarına, şirketlere, bireysel kullanıcılara, bakanlıklara ve diğer devlet kurumlarıyla özel kuruluşlara en kaliteli ve hızlı şekilde teslim etmekteyiz.

16 Eski Türk Devleti

Büyük Hun İmparatorluğu

Batı Hun İmparatorluğu

Avrupa Hun İmparatorluğu

Ak Hun İmparatorluğu

Göktürk Devleti

Avar İmparatorluğu

Hazar İmparatorluğu

Uygur Devleti

Karahanlılar

Gazneliler

Büyük Selçuklu İmparatorluğu

Harzemşahlar

Altınordu İmparatorluğu

Büyük Timur İmparatorluğu

Babür İmparatorluğu

Osmanlı Devleti

Topraklarımızda varlığını sürdüren veya fetih amacıyla dünyanın dört bir yanına seferler düzenleyen eski Türk devletlerine duyduğumuz saygı gereği, hem fiyatlandırma politikamızda hem de imalat safhamızda en büyük özeni gösteriyoruz. 16’lı Eski Türk Devletleri Bayrakları Seti firmamız tarafından ülkemizin her yanına kargo ile gönderilmektedir.

Orijinal Eski Türk Devletleri Bayrakları

Tek bir set üzerinde yan yana duran orijinal eski Türk Devletleri Bayrakları, hem aksesuar olarak hem de bulunduğu makamın ağırlığını yansıtması bakımından çok yönlü olarak kullanılmaktadır. Firmamız orijinal baskılarıyla, bayrakların hakkını vermekte ve müşterilerimizin memnun olması için en kaliteli materyalleri kullanmaktadır.

Orijinal eski Türk Devletleri Bayrakları, tekil olarak da standart bayrak boyutlarında üretilebilmektedir. Türk bayrağı ölçülerinde üretilebilen ve aynı kaliteyi taşıyan bayraklarımız uzun süre kullanılabilir. Devlet kurumlarında eski Türk Devletlerini tanıtmak isteyen tüm dairelerimizi ve müdürlüklerimizi hizmetimizden faydalanmaya bekleriz

Eski Türk Devletleri Bayrak Kaidesi

Set olarak ürettiğimiz bayraklarımızı Eski Türk Devletleri Bayrak kaidesi ile birlikte teslim ediyoruz. Pirinç kaide olarak ürettiğimiz kaliteli ürünlerimiz bayrakların şatafatını en iyi şekilde yansıtmaktadır. İçerisine Türk Bayrağımızı da monte ettiğimizde 17’li set olarak beğeninize sunuyoruz.

Türklerin kurduğu son devlet olan Türkiye Cumhuriyeti ile birlikte tarihte var olan toplamda 17 Büyük Türk devletini temsilen yaptığımız bayrak seti çalışmalarımızın fiyatları da piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Herkesin sahip olmasını arzu ettiğimiz bu setleri, bütçenizi sarsmayacak şekilde fiyatlandırıyor ve hizmetinize sunuyoruz.

İnternet sitemizde Eski Türk Devletleri Bayrakları’nı bulabilir, ürünümüzü inceleyebilir, online sipariş formundan taleplerinizi girebilirsiniz.