Skip to main content

Dikey Bayrak

Açık alan yerleştirmeleri için ideal olan dikey bayrak modelleri firmamız tarafından yüksek kalitede üretilmekte ve teslim edilmektedir. Her iki tarafı da okunabilir şekilde tasarlanan ve imal edilen dikey bayraklar işyerlerinizi önündeki en önemli reklam araçlarınızdan biridir. Parlak kumaşlar kullanılarak üretildiği için görünümü de göze hitap eder ve dikkat çeker.

Rüzgarlı iklim şartlarında çok tercih edilen dikey bayraklar dalgalandıkça göze daha çok hitap etmekte ve dikkat çekmektedir. Modern ve kullanışlı yapısı ile bayrak direklerine askı çengelleriyle monte edilerek kullanılmaktadır. Özelliği itibariyle az rüzgar bile olsa üzerindeki yazıların okunmasını, sembollerin, logoların ve amblemlerin görünmesini sağlar.

En önemli özelliği ise tersten bakılmasına rağmen yazıların düz olarak okunabilmesidir. Rüzgarsız havalarda gönder kısmıyla birlikte aşağı kısma kadar gergin durması nedeniyle okunabilirliği gayet iyi seviyededir. Dikey bayrakların ömrünün daha uzun olmasını ve çok rüzgarlı havalarda bile güçlü durmasını isterseniz, dış kısmına polyester kullanılarak yapılan kayışlar dikilmektedir.

dikey bayrak ölçüleri
70 x 300 cm 100 x 300 cm 100 x 400 cm 150 x 450 cm

Dikey Bayrak Ölçüleri

Piyasada en çok kullanılan ve müşteriler tarafından da en çok tercih edilen dikey bayrak ölçüleri;

100x300 cm

100x400 cm

120x500 cm

Sağlam çift dikiş yöntemi ile üretildiği için en zorlu hava koşullarına bile dayanıklı olmaktadır. Bayrak dikey konumda çengel vasıtası ile direğe bağlanır. Uzunluğu ne kadar fazla olursa buna paralel şekilde daha çok güçlendirme gerekeceği için çengel sayısı da artmalıdır. Çengel kullanmak istenmez ise bir borunun içine geçirilerek de bağlantısı yapılabilir. Tüm ölçüler firmamız tarafından üretilebilmektedir.

Dikey Bayrak İmalatı

Raşel kumaş ve saten kumaş kullanılarak gerçekleştirilen dikey bayrak imalatı toplam kalite kurallarına uygun olarak fabrikasyon sürecini tamamlamaktadır. Dikey bayraklar tamamlandıktan sonra bayrak direğine çekilir ve en güzel görünümü orada sağlanır. Bayrak direğinin üçte ikisine denk gelecek şekilde üretilir ve öyle monte edilir.

Raşel kumaştan imal edilen dikey bayrakların özelliği tek tarafa dijital baskı yapılmasıdır. Raşel kumaş gözenekli olduğu için yazı diğer taraftan görülür ancak ters okunur. Saten kumaşlarda ise baskı çift taraflı yapıldığı için yazı diğer tarafa yine geçmekte ve tersten bakıldığında bile düz okunmaktadır.

Dikey Bayrak (İmalat, Fiyat, Satış)

Dikey Türk Bayrağı

Aynı mantıktan hareketle şanlı Türk bayrağımızı da dikey Türk Bayrağı olarak imal edebilmekteyiz. İşyerlerinizin önüne kendi logonuzu taşıyan kurum bayraklarınızın yanında, tarihi ile bizleri gururlandıran ecdadımızın emaneti olan dikey Türk bayrağı da çok yakışmaktadır.

Firmamız ile iletişime geçip, sipariş formunu doldurarak fiyatlarımızı talep edebilirsiz. Kurumsal ihalelerde tüm şartname kurallarına deneyimimiz sayesinde vakıf olduğumuzu bilmenizi isteriz. Daha önce gerçekleştirdiğimiz ihalelerde satın alma sürecinde kurumlara tecrübemiz ile yardımcı olmaktayız.

Sektöründe yıllardır isminden övgüyle bahsedilen firmamız gün geçtikçe sizlerin de teveccühüyle büyümeye devam etmektedir. Her geçen gün ürün portföyünü genişleten ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamıza bekleriz.