Skip to main content

Kayı Bayrağı

Üzerinde yaşadığımız toprakları 600 yıl idare eden Osmanlı Devleti’nin atası olan Oğuzlar’ın Kayı Boyu, tarihteki misyonunu boy beyliğinden büyük bir imparatorluk çıkararak sürdürmüştür. Tarihimize şekil veren Kayı boyuna ait dizi filmlerinin çekilmesi, Kayı Bayrağı ürünümüze rağbeti artırmıştır. Firmamız tarafından büyük bir özenle hazırlanan Kayı Bayrağı üzerindeki “IYI” şekli en güzel şekilde görülebilecek renklerde ve tonlarda hazırlanmaktadır.

Özellikle “Diriliş Ertuğrul” dizisinin hayran kitlesinin geniş olması, firmamızdaki Kayı Bayrağı üretimlerini arttırmıştır. Stoklarımızda bulunan Kayı bayrakları bizlere ulaşan tüm müşterilerimize hızlıca gönderilmektedir. Yüksek miktardaki siparişlerde ise hazırlanacak süre belirtilmekte ve hızlı şekilde yapılan üretimler ile ürünümüz ilgilere ulaştırılmaktadır.

Osmanlı, Kayı Bayrak görsel baskı alanı ölçüleri
20 x 30cm 30 x 45cm 40 x 60cm
50 x 75cm 60 x 90cm 70 x 105cm
80 x 120cm 100 x 150cm 120 x 180cm
150 x 225cm 200 x 300cm 300 x 450cm

Kayı Boyu Bayrağı

Osmanlı destanının başladığı topraklara özgü Kayı Boyu Bayrağı mavi zemin üzerine beyaz “IYI” harflerinin yazılmasıyla oluşturulmaktadır. Profesyonel ekibimiz tarafından tarihi önemi bilinerek hazırlanan kayı boyu bayrakları, müşterilerimizin talebine göre üretilmektedir.

Şablonu dizilerden akıllarda kalan Kayı Boyu Bayrağı, yarattığı heyecanla, milletimize tarihini yeniden sevdirmeye başlamıştır. Bu bilinçten hareketle bizler de yaptığımız son derece kaliteli bayraklarımızla bu heyecana ortak oluyoruz. Yaptığımız her üretimde tüm ekip olarak, tarihimizi yeniden yaşıyor, gelecek güzel günlerin hayalini kuruyoruz. Müşterilerimizin memnun kalması için, ürünlerimizi dikkatli ve hatasız bir şekilde üretip teslim ediyoruz.

Kayı Boyu Bayrağı Ölçüleri

Saten veya raşel kumaş kullanarak elde ettiğimiz kaliteli ürünlerden olan kayı bayrağı ölçüleri müşterilerimizin kullanım alanına göre değişebilmektedir. Açık sahalarda kullanılabilecek şekilde, orijinaline uygun olarak sopalı olarak teslim edilen kayı bayrağı ölçülerinden en fazla talep edilenler.

Kayı Boyu Bayrağı Fiyatları

En kaliteli kumaşları kullanarak ve sağlam dikişler atarak ürettiğimiz kayı boyu bayrağı fiyatları konusunda da müşterilerimizi üzmüyoruz. Hem tarihimize destek hem de bayrağımızın her yerde görünmesi adına kayı boyu bayrağı fiyatlarında en cazip indirimler yine bizim firmamızdadır.

Dönemsel kampanyalarımız, toplu alışverişlerdeki indirimlerimiz ve cazip ödeme seçeneklerimiz ile sektörümüzde kayı boyu bayrağı fiyatları konusunda da en iddialı firmalardan biriyiz. Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmeler neticesinde bütçenize en uygun ödeme alternatiflerini belirleyebilir, istediğiniz ürünü istediğiniz sürede teslim alabilirsiniz.

Web sitemizden kayı boyu bayrağı fiyatlarını inceleyebilir, sipariş formunu doldurabilir ve tekliflerimizi inceleyebilirsiniz. Kayı Boyu Bayrakları firmamızın da destekleriyle yurdumuzun dört bir yanına ulaştırılmakta, tarihimize sahip çıkmanın verdiği onurla üretimlerimiz son sürat devam etmektedir. En kaliteli ürünlerimizden olan kayı boyu bayraklarına ulaşmak için web sitemizi, mail adresimizi veya telefon numaralarımızı kullanabilir, işyerimizi ziyaret ederek ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.