Skip to main content

Üçgen Bayrak

Meydanlarda, panayırlarda, tören alanlarında, milli bayramlarda ve siyasi partilerin mitinglerinde meydanları süslemek amacıyla kullanılan üçgen bayrak modelleri, en geniş süsleme araçlarındandır. İpe dizili bayrak olarak da bilinen üçgen bayrak ile ilk karşılaşmamız ilkokul sıralarında Cumhuriyet Bayramı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde yaptığımız sınıf süslemelerimizdir.

Fuar alanlarında, açılış seremonilerinde, petrol istasyonlarında dekoratif ve süs amaçlı olarak kullanılan üçgen bayraklar oldukça zengin bir şölen sunmaktadır. İpe dizili olarak asılan ve uzun süre alanı süsleyen, böylece dikkatleri o bölge üzerine çeken üçgen bayrakların üretiminde firmamız yine en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Üçgen Bayrak Fiyatları

Meydanların ve binaların süslenmesi için kullanılan üçgen bayrak fiyatları firmamız tarafından en makul seviyelerde sunulmaktadır. Bu sektörde yıllanan tecrübemizle, müşterilerimiz ile olan ilişkilerimizde saygı ve dürüstlük esasını benimsemekteyiz.

Sitemizde yer alan sipariş formunu doldurarak, telefon ile iletişim kurarak veya bizzat işyerimizi ziyaret ederek uygun kampanyalarımızı görebilir, cazip indirimlerimizden yararlanabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ile görüşüp üretim tesisimizi ziyaret edebilir, ürününüzün imalat aşamasını bire bir takip edebilirsiniz.

Üçgen bayrak fiyatlarında bizden daha cazip imkanlar sunan başka firma bulamayacağınızın garantisini veriyoruz. Sektördeki deneyimimiz hızla büyümemize ve siz değerli müşterilerimizin beğenisini toplamamamıza neden olmaktadır.

Üçgen, Açılış Bayrak

Üçgen Bayrak Ölçüleri

Dekoratif amaçlı kullanılan üçgen bayrak ölçüleri, kullanıcının ilgi ve talebine göre değişiklik gösterebilmektedir. İpe dizili yüzlerce üçgen bayrak sergileneceği için ebatları çok büyük olmayan bu modellerin hangi ölçülerde üretileceğine müşterilerimiz karar vermektedir. Müşterilerimizin karar vermesine yardımcı olmak amacıyla kataloglarımızı sunmaktayız.

Katalog harici model taleplerinizde istediğiniz renk ve ölçüleri sipariş formunda belirterek, en hızlı ve kaliteli şekilde ürünlerinizi teslim alabilirsiniz. Hangi modelin hangi kumaştan üretileceğine siz karar veriyorsunuz, gerisini profesyonel ekibimize bırakıyorsunuz. İstediğiniz zaman dilimini belirtip, süre sona ermeden ürünlerinizi istediğiniz mekana asabiliyorsunuz.

İpe Dizili Üçgen Bayrak Fiyatları

Dış mekan süslemelerinin vazgeçilmez ürünlerinden olan ipe dizili üçgen bayrak fiyatları konusunda firmamızın fiyat tarifesini görmeden karar vermeyin. Piyasadaki en uygun fiyatları en kaliteli şekilde üretimlerle bağdaştırarak hizmetinize sunuyoruz. Seri üretimlerde sağladığımız indirimlerimizden faydalanabilmek için vakit geçirmeden bizimle iletişime geçin.

Süsleme amaçlı kullanılan ipe dizili üçgen bayraklar son derece uygun ve kaliteli bir şekilde türlü renklerde üretimi hızlıca yapılmaktadır. Mağaza vitrinlerinin, alışveriş merkezlerinin ve şirket açılışlarının en gözde süsleme modellerinden biri olan ipe dizili üçgen bayraklar toplam kalite anlayışından taviz vermeden üretilmektedir.