Skip to main content

Atatürk Posteri Satın Al


Atatürk Posteri Yeni Türkiye'nin kurucusu ve Cumhuriyetimizin en önemli ismi olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün birbirinden özel fotoğraflarını sitemiz üzerinden seçip Atatürk posteri olarak sipariş verebilirsiniz.

Posterlerin kullanımı genel olarak uzun süre kullanılacağı için , solma ve yıpranmalara karşı kaliteli boyalar ve yüsek gramajlı kumaşlar kullanılarak üretilmektedir. Sitemiz üzerinde Mustafa Kemal Atatürk’ün birbirinden farklı yüksek çözünürlüklü portrelerini bulabilir, baskısını yaptırmak için istediğiniz portreyi seçebilirsiniz.

Atatürk Poster ölçüleri genelde şanlı Türk bayrağımız ile aynı boyutlarda olmaktadır, nadir olarak olarak ise farklı ebatlarda müşterilerimizin isteği doğrultusunda Atatürk posterlerinin de baskını yapmaktayız. Eğer sitemiz üzerinde yer alan posterler haricinde farklı bir portre bastırmak isterseniz bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Atatürk posteri siparişlerinizi 3 iş günü içeresinde baskını yapıp ardından baskı boyalarının yağmurda akmasını engellemek için 230 derecede fikse işlemini gerçekleştirdikten sonra, dikiş işlemi yapılıp adresinize iletilmektedir. Flagtürk olarak toptan veya perakende satışımızda olmaktadır. Atatürk posterleri raşel ve saten kumaş üzerine baskısı yapılmaktadır.

Atatürk Posteri Siparişi Verirken Neye Dikkat Etmeliyiz?

Atatürk posterleri siparişi vermeden önce, posteri nerede kullanacağımıza karar vermemiz gerekmektedir. Posterimizi binalara asacaksak eğer dış mekanda kullanılacağı için raşel kumaş tercih edilmelidir.Bunun nedeni raşel kumaş güneşe daha dayanıklı olmasıdır. Eğer iç mekanlarda kullanılacak ise saten kumaş tercih edilmelidir.

Atatürk Posteri Satın Al - Özgüvenal Bayrak
Büyük Boy Atatürk Posteri Satın Al

Firmamız en küçük ebattan en büyük ebata kadar Atatürk posteri baskını yapmaktadır. Atatürk posteri, ofislerinizde, okullarda, öğrenci defterlerinde, bilim ortamlarında, resmi makamlarda, kişisel alanlarda ve benzeri birçok yerde sınır tanımaksızın kullanılmaktadır.

Sevgi ve saygınızdan dolayı hayatınızın bir evresinde muhakkak Atatürk posteri almışsındır. Bunu daha kaliteli şekilde almak ve uzun süreli kullanmak istiyorsanız, Baskı Seli bünyesinde bulunan Atatürk portreleri arasında tercih yapıp, baskı sürecine gönderebilirsiniz.

Site içerisinde yapılan tüm çalışmalar, müşterilere en kısa sürede iletilmektedir. Aynı zamanda tercihe göre, poster boyutunu aşıp, afiş ya da tablo kategorisine taşıtabilirsiniz.

Büyük Boy Atatürk Posteri Ebatları Nelerdir?

100x150 cm

150x225 cm

200x300 cm

300x450 cm

400x600 cm

500x750 cm

600x900 cm

700x1050 cm

800x1200 cm

1000x1500 cm

1200x1800 cm

1500x22500 cm

Bursa Atatürk Posteri Satın Al

Flagtürk üzerinden Atatürk'e ait 6 farklı portre çalışması bulunmaktadır. Bu posterlerden istediğinizi, istenilen her ebatta satın alabilirsiniz. Posterlerimizi 110 gr raşel ve 120 gr parlak saten kumaşa basılmaktadır. Baskılarda kullanılan boyalarımız sağlığa zararı dokunmayan İtalyan Kian marka dijital baskı boyaları kullanmaktayız.

Atatürk portrelerimiz baskıya uygun olup 720x1200 dpi ile baskıları yapılmaktadır bu nedenle daha net ve canlı renklerde baskılar elde etmekteyiz.

Ucuz Atatürk Posteri Satın Al - Özgüvenal Bayrak
Atatürk Posteri Fiyatları

Atatürk poster fiyatları seçilen kumaşa ve ebatlara göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde Atatürk Posteri kategorisine girerek bütün poster fiyatlarını güncel olarak görebilirsiniz.