Skip to main content

Bayrak Üretiminde Kaliteli Hizmet


Bayrak, Atatürk posteri, flama ve Quick Banner imalatıyla 30 yılı aşkın bir süredir tekstil sektöründe Özgüvenal Bursa Bayrak adı altında verdiğimiz hizmet müşterilerimiz desteği ve övgüsü ile devam etmektedir.

Tüm bayrak modellerimizde yaptığımız şık tasarımlar, son teknoloji imkanları kullanılarak yaptığımız dijital baskılar ve TSE standartlarına uygun olarak hazırladığımı ürünlerimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Bayrak Üretiminde Kaliteli Hizmet - Özgüvenal Bayrak

Damla bayrak, plaj bayrak, gönder bayrak, kırlangıç bayrak, takdim bayrağı, üçgen bayrak, yabancı ülke bayrakları, olta bayrak, dikey bayrak, masa bayrağı ve yelken bayrak modellerimizi istediğiniz miktarda ve istediğiniz sürede imal ediyoruz. Tamamen bilgisayar destekli üretimimiz, teknik ekibimizin tasarımı ve müşteri temsilcimizin aktardığı detaylar ile toplam kaliteden ödün verilmeden yapılmaktadır.

Resmi kurumların ihale süreçlerinde, özel kuruluşların satın alma işlemlerinde yetkili ve donanımlı personelimiz adım adım yanınızda olmakta ve süreci başarıyla tamamlamanız için sizlere destek vermektedir.

Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırdığımız hizmetler yapacağımız işlerin teminatıdır. İster işyerimizi ziyaret ederek, isterseniz de iletişim kanallarımızı kullanarak müşteri temsilcimiz ile görüşebilir, kaliteli ve şık tasarıma sahip ürünlerimize sahip olabilirsiniz.