Skip to main content

Bursa Bayrak Firmaları

Bursa bayrak firmaları ülkemizin en değerli şirketleri olarak bayrak üretimi alanında kaliteli işler çıkarmaktadır. Sadece ülkemizin değil dünyanın her tarafına bayrak ve benzeri kumaş ürünlerini ithal ederek ülkemize katkı sağlayan bu firmalar, yeni yıl faaliyet planları çerçevesinde üretimlerine devam etmektedir. En kaliteli bayrak türlerini imal ederek işletmelerin ilgisine sunan Bursa bayrak firmaları, her türden bayrak ve flama üretiminde ilk sıralarda yer almaktadır. Gerek kalite gerekse toplu alımlarda en uygun fiyat avantajları ile fark yaratmaktadırlar.

Bursa Bayrak Firmaları - Özgüvenal Bayrak

Bayrak üretiminde lider firmalar olarak tüm türlerde çözüm ortağınız olan bu şirketler, makam bayrakları, Türk bayrakları, gönder bayrakları ve Atatürk bayrakları başlıklarında en yüksek üretim potansiyeline sahiptirler. Her türlü firma bayrakları üzerinde logo ve sloganları olacak şekilde üretilerek satışa sunulmaktadır. Tanıtım çalışmalarında ve reklam faaliyetlerinde rahatlıkla kullanabileceğini Bursa bayrak türleri arasında milli ve manevi değerlerimizi simgeleyen Türk Bayrağı, Atatürk Bayrağı ve Türk Devletleri Bayrakları da yer almaktadır.

Yelken bayrak başta olmak üzere gönder bayrakları konusunda da lider konumda olan Bursa bayrak firmaları, edindikleri tecrübe ile ülkemizin önde gelen kuruluşları arasında kendilerine yer bulmuştur. Dijital baskı olarak üretilen firma bayrakları ve yelken bayrakları, işletmenizin en büyük tanıtım ürünleri olarak tanıtımlarınızın vazgeçilmez ürünleri olmaktadır.

Bursa Bayrak Firmaları Üretim Süreci

Kaliteye öncelik vermelerinden ötürü Bursa bayrak firmaları üretim sürecine aşina olmak isteyen tüm müşteriler atölyelerimizi gezebilmektedir. Sipariş sırasında türe karar verildikten sonra dijital baskı aşamasına geçilmektedir. Bu aşamada alanında uzman grafikerler ve tasarımcılar öncü olmaktadır. En modern dijital baskıların en kaliteli kumaşlar kullanılarak ürüne dönüştürülme süreci tam bir profesyonel çizgide sürdürülmekte ve tamamlanmaktadır. Kumaş üzerine yapılan dijital baskılar ile en kaliteli bayrak türleri oluşturulmaktadır.

Bursa bayrak üretim sürecinden bahsetmek gerekirse ilk olarak tasarım aşamasının yer aldığını göreceksiniz. Bayrakların tasarımı yönetmelikler dışındaki resmi bayraklar isteniyorsa müşterilerin taleplerine göre gerçekleştirilmektedir. Tasarımcılar bayrağın boyutu, rengi, deseni ve şekli konusunda öneriler sunmaktadır. Bundan sonra kumaş seçimi gelmektedir ki bayraklar genellikle polyester, naylon veya pamuklu kumaşlardan üretilmektedir. Seçilen kumaşın dayanıklılığı, hafifliği ve renk kalitesi önemlidir.

Kumaşlar bayrağın sahip olacağı boyuta göre elle veya özel makineler ile kesilmektedir. Kesilen kumaşların birleştirilmesi için ise dikim işlemine geçilir. Kenarlarına dikiş atılır ve farklı etmenlere karşı direnci artırılır. Üzerine baskı istenen bayrakların da tasarımcıya verilen notlar çerçevesinde istenen bilgiler veya logolar işlenir. Bu aşama dijital veya senigrafik olarak yapılabilmektedir. En sonda ise bayrağın son haline getirilmesi için kenarlarına bant veya fitil dikilir. Üst kısmına bir ip veya halka takılabilir. Ambalajlanarak sipariş veren müşteriye teslim edilmek üzere kargo şekline dönüştürülür.

Bursa Bayrak Firmaları Üretim Süreci - Özgüvenal Bayrak

Bursa Bayrak Firmaları 2023 Fiyatları

Bayrak üretim sürecinde en önemli konulardan ilki dijital dayanıklı baskı ise ikinci önemli konu maliyetler olmaktadır. Çok yüksek siparişlerde fiyatlar konusunda kararsız kalan müşteriler, Bursa bayrak firmaları 2023 fiyatları konusunda iyi bir araştırma yapmaktadır.

Bursa bayrakçıları arasında gözde olan firmalardan biri olarak tüm bayrak türlerine ev sahipliği yapmaktayız. Atölyelerimizde dijital baskı kullanılarak üretilen tüm bayrak çeşitleri, son derece dayanıklı olmaktadır. Çift taraflı okunabilir bayrak baskılarımız ve dış mekanda kullanılacak bayrak türlerimiz doğal koşullara dirençli olacak şekilde sağlam bir yapıda imal edilmektedir. Böylece uzun süre kullanabilir ve yeniden maliyet oluşturmasına engel olabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz öncelik gereği tüm bayrak türlerimiz TSE standartlarında tasarlanmakta ve teslim edilmektedir. Toplu siparişlerde en uygun fiyatları da yine bizler aracılığı ile görebilirsiniz.

  • İzlenme: 1352