Skip to main content

Dijital Baskı İçin Plaj Bayrağı


Dijital baskı için Plaj Bayrağı seçimi dikkatli bir süreç gerektirir. Optimum renk doygunluğu, kurulum kolaylığı ve güvenilir kalite sağlamak çok önemlidir. Bu süreci kolaylaştırmak için, göz önünde bulundurulması gereken bazı faktörler şunlardır.

Reklam ihtiyaçlarınız için en iyi çözümü seçmenize yardımcı olalım. Aşağıda ideal bir Plaj Bayrağının temel özellikleri bulunmaktadır. Bu üç faktör, işletmeniz için doğru ürünü bulmanıza yardımcı olacaktır. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

sistemidir. Ancak tasarımınız karmaşıksa bunun yerine Pantone renklerini tercih etmelisiniz. Son olarak, yalnızca RGB ve PMS'de bulunan ve CMYK'da yeniden üretilemeyen floresan renklerden kaçınmalısınız.

En iyi sonuçlar için 115g polyester örgü üzerine süblimasyon baskı kullanın. Bu yöntem, mürekkebin bayrağın yapısına nüfuz etmesini ve onu hava koşullarına dayanıklı hale getirmesini sağlar. Bayrağın kumaşı düşük sıcaklıklarda solmadan yıkanabilir. Bayrağı belirli bir yere asmanız gerekiyorsa, hala ıslakken bile kullanabilirsiniz. Ancak dikkatli olun. Bu işlem tüm ortamlar için uygun olmayabilir.

Dijital Baskı İçin Plaj Bayrağı - Özgüvenal Bayrak
Sahil Bayrağı Reklam Sistemi

Potansiyel müşterilerin dikkatini çekebilecek bir reklam sistemi oluşturmak istiyorsanız Sahil Bayrağı reklam sistemi tercih edin. Plaj Bayrağı, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için bayrakları kullanan bir reklam sistemidir.

Basılı bayrak malzemesi, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebildiğinden bu uygulama için idealdir. Dört farklı Plaj Bayrağı türü vardır: Sörfçü, Ay, Kristal ve Dart. Bayraklarınızı reklam sloganları, mükemmel ürün fotoğrafları ve basit şirket markaları ile özelleştirebilirsiniz. Ayrıca bir ile beş metre arasında değişen on farklı şekil ve boyuttan birini seçebilirsiniz. Bayrağınızdaki reklam alanını en üst düzeye çıkarmak için kenar dikişli bir Plaj Bayrağı da seçebilirsiniz.

Özgüvenal Sahil Bayrakları, çeşitli boyut ve performans sınıflarına sahiptir. Reklam alanınızı ikiye katlayan çift taraflı bir versiyonda mevcutturlar. Çift taraflı baskıya sahip Plaj Bayrakları, afiş olarak da kullanılabilir. Bu sayede basılı Plaj Bayraklarınızı açık hava ve kapalı alan etkinlikleri de dahil olmak üzere birden fazla etkinlik için kullanabilirsiniz. Saatte 75 km/h rüzgâr hızlarına bile dayanabilirler.

Markanızın tanıtımını en özgün şekilde yapmak istiyorsanız Özgüvenal Sahil Bayrak reklam sistemini göz önünde bulundurmalısınız. Kaliteli ve uzun ömürlü bayraklar yapmaktadırlar. Bayrak ile reklam yapımında profesyonellerdir. Her türlü bayrak işleminiz için size yardımcı olmaktadırlar Plaj bayraklarına ek olarak, Plaj Bayrağı reklam sisteminizi tamamlayacak çeşitli aksesuarlar da mevcuttur. XXS'den S'ye kadar değişen reklam yelkenleri için özel braketler mevcuttur. Plaj bayrağına bir masa direği veya katlanır çadır direği de takılabilir. Ve son olarak, Plaj Bayrağı reklam sisteminizi yumuşak zeminde kurmanıza izin veren kar ve kum uzantıları var.

Play Bayrağında Optimum Renk Doygunluğu

En iyi sonuçlar için CMYK veya PMS renk şemalarını tercih etmelisiniz. PMS renkleri basit bir ila dört renkli tasarımlar için en iyisidir, CMYK ise tam renkli baskı için en uygun renk sistemidir. Ancak tasarımınız karmaşıksa bunun yerine Pantone renklerini tercih etmelisiniz. Son olarak, yalnızca RGB ve PMS'de bulunan ve CMYK'da yeniden üretilemeyen floresan renklerden kaçınmalısınız.

En iyi sonuçlar için 115g polyester örgü üzerine süblimasyon baskı kullanın. Bu yöntem, mürekkebin bayrağın yapısına nüfuz etmesini ve onu hava koşullarına dayanıklı hale getirmesini sağlar. Bayrağın kumaşı düşük sıcaklıklarda solmadan yıkanabilir. Bayrağı belirli bir yere asmanız gerekiyorsa, hala ıslakken bile kullanabilirsiniz. Ancak dikkatli olun. Bu işlem tüm ortamlar için uygun olmayabilir.

Play Bayrağında Optimum Renk Doygunluğu - Özgüvenal Bayrak
Kurulumu Kolay Plaj Bayrağı

Plaj bayrakları, hafif ve montajı kolay olduğu için açık hava reklamcılığı için iyi bir seçimdir. Farklı plaj bayrağı kaideleri arasından seçim yapabilirsiniz ve plaj bayrağının konumu hangi üsse ihtiyacınız olduğunu belirleyecektir.

Dış kullanım için, yataklı bir taban seçin, çünkü yatağı olmayan bir tabandaki bayrak direğe çok fazla baskı uygulayabilir. İç mekân kullanımı için standart bir çapraz taban kullanabilirsiniz.

Sahil bayrakları hem iç hem de dış mekân kullanımı için ideal olan dikdörtgen bayraklı klasik bir plaj bayrağıdır. Bu reklam bayrağı uzaktan dikkat çeker ve firmanızı veya ürününüzü geniş formatta sunar. Reklamcılık için kanıtlanmış bir araçtır ve mesajınızın yoldan geçen herkes tarafından görüleceğinden emin olabilirsiniz. Zemin montajı, takılabilir bayrak direği sistemi ve teleskopik direk arasında seçim yapabilirsiniz.

Kurulumu Kolay Plaj Bayrağı - Özgüvenal Bayrak